Forum: Nowesystemy z zagranicy w Polsce: kto je zna? 1484

jergor 24.10.2004 *.cqt250.neoplus.adsl.tpnet.pl

WSI Internet, Espresso Italia, Cartridge World,Chem-Dry, Jani King - czy ktoś zetknął się już z tymi systemami?

MiWi 24.10.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Cartridge World nie jest taki nowy. Działa już w Polsce ze 3 lata.

Mariusz 25.10.2004 *.biy217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oprócz tej jednej firmy która działa moim zdaniem pozostałe firmy podane przez ciebie nie znajdą kupca licencji na cały kraj (tak będzie moim zdaniem)
jeżeli wejdą na rynek będzie to niewypał taki jak z Mail Boxes Etc. chociasz ta firma jeszcze ma szanse na rozwój ale jeśli myślą o podbiciu Polskiego rynku muszą rozwinąć się a nie wielu znajdzie się biorców co za taki punkt mogli by zapłacić rządaną sumę po prostu nikt nie wejdzie w to co się nie sprawdziło w kraju

jergor 25.10.2004 *.cqt188.neoplus.adsl.tpnet.pl

MBE odnoszą sukcesy np. w Niemczech i Anglii. Polski rynek nie jest jeszcze dojrzały aby zaakceptował taką usługę. Ale takie systemy jak czyszczenie dywanów Chem Dry są bardzo popularne w Ameryce i Europie a w Polsce nikt się za to nie wziął! Potężna reklama WSI w każdym kraju trochę mnie zastanawia bo cokolwiek się przejrzy w żródłach amerykańskich lub niemieckich na temat franchisingu pojawia się banner WSI. Czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą? Wiele systemów na świecie nie ma jeszcze ani jednego odbiorcy w Polsce. Może trzeba ich przekonać do reklamy w tym serwisie?

Mariusz 25.10.2004 *.bim51.neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie na rynku amerykańskim lub niemiecki moze odnieść sukces ale u nasz nie koniecznie

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.