Forum: Pożyczka, kredyt na start biznesu

08.07.2016
wypowiedzi: 121
*.static.edis.at

Dofinansowanie - jak najbarzdziej zgoda. Tylko niech to będzie jakiś kredyt preferencyjny. Czyli oprocentowany na niewiele ponad wskaźnik inflacji. Drogie kredyty zniechęcają do podejmowania działalności gospodarczej.

Gdzie szukać tanich pieniędzy? Ot chociażby poprzez założenie sobie karty kredytowej z jakimś dużm limitem. Ewentualnie konto osobiste możliwością zrobienia debetu. Sprawdź sobie ranking tych kont osobistych: http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/

Znajdziesz tam dokładny opis poszczególnych ofert. Regularna spłata to również budowanie swojej pozytywnej historii kredytowej.

09.09.2016
wypowiedzi: 83
*.play-internet.pl

Jeśli szukacie pilnie dobrego kredytu na start dla swojej firmy to zajrzyjcie koneicznie na ofertę tej porównywarki która wam wam możliwosć, Obliczanie zdolności i sprawdzanie która oferta banku jeśli chodzi o kredyt gotówkowy będzie dla was najlepsza !

18.10.2016
wypowiedzi: 7
*.webino.pl

Ja skorzystałem z niewielkiego kredytu od https://mini-credit.pl/ wszystko zależy od naszych potrzeb, jeśli planujemy większe zakupy to lepiej rozwarzyć wzięcie kredytu w banku natomiast jeśli chodzi o mniejszą kwotę to pożyczka przez internet w zupełności wystarczy.

25.10.2016
wypowiedzi: 50
*.dynamic.chello.pl

Niestety dofinansowania z uni europejskiej często są nimi tylko z nazwy i to czy je otrzymamy zależy w dużym stopniu od kaprysu urzędnika czy też, nie ukrywajmy, znajomości. Dlatego zawsze trzeba mieć na uwadzę opcje B w postaci kredytu gotówkowego, ale zanim zdecydujecie się na jego zaciągnięcie warto byście zapoznali się z podstawowymi informacjami na jego temat. Zachęcam was do sięgania po pisma branzowe czy też zaglądania na blogi takie jak: http://www.e-finanse-info.pl bo prowadząc biznes naprawdę warto wiedzieć takie rzeczy.

23.12.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

W moim przekonaniu człowiek powinien dążyć do tego by zrobić biznes bez żebrania o kogoś o pieniądze

29.12.2016
wypowiedzi: 32
*.pl

Z kredytami jest tak, że trzeba je spłacić. Często pojawia się problem związany z tym, że ktoś nie zapłącił, nie ma pieniędzy na pensje, nie mowiąc o kredycie. Wiele polskich firm zna ten scenariusz... Banki w takiej sytuacji mogą w sposób natychmiastowy wypowiedzieć umowę kredytwą. Tak było w przypadku Malmy chociażby. Na Polska The Times http://www.polskatimes.pl/pieniadze/a/co-zrobic-kiedy-po-raz-kolejny-nie-mozemy-oddac-pozyczki-w-terminie,10796568/ można znaleźć intersujący artykuł poświęcony temu zagadnieniu. O tym co zrobić w sytuacji gdy po raz kolejny nie możemy oddać pożyczki w terminie.

28.01.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Anglia co prawda opuściła szeregi Unii Europejskiej, ale nadal jeszcze masz szansę na ogłoszenie w tym kraju upadłości konsumenckiej. Jeśli posiadasz długi w Polsce, a mieszkasz w Anglii i nie jesteś w stanie spłacać zaciągniętych w ojczyźnie zobowiązań, koniecznie sprawdź na stronie Upadłość transgraniczna w jaki sposób możesz ogłosić upadłośc konsumencką i raz na zawsze pożegnać się z długami.

21.02.2017
wypowiedzi: 5
*.dynamic.chello.pl

Ja wiem, że pozyczki przez internet nie cieszą się zbyt dobrą opinią. Jednak z tego co się słyszy myślenie o nich  - w ostatnich latach - zmieniło  się. Oczywiście nie mówię, że mamy społeczeństwo, które odpowiedzialnie i w sposób świadomy pozycza i klientami są nie tylko bankruci, ale pojawia się więcej ludzi, którzy coraz częściej pożyczają by zrealizować swoje plany wcześniej. Dobrze jest, żeby osoba rozpoczynająca swój biznes miała wkład własny, jednak nie zawsze tak jest.Jednak już teraz można skorzystać z https://loando.pl/wpis/pozyczkodawcy-oferta-przedsiebiorcow . Myślę, że dobrze rozplanowana oferta może bardzo dużo pomóc w tym temacie. 

21.02.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.179

Profesjonalne doradztwo kredytowe dla Firm i Osób Prywatnych. Oferuję pomoc w kredytach:

- gotówkowych

- konsolidacyjnych

- hipotecznych

- inwestycyjnych

Dojazd do klienta, minimum formalności, najniższe oprocentowanie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Daniel

tel. 533 383 003

 

19.06.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

A nie myślałeś o dofinansowaniu z UE? Aby uzyskać dofinansowanie unijne na rozwój firmy należy w pierwszej kolejności zidentyfikować potencjalne źródła wsparcia. Można ich szukać zarówno wśród programów krajowych, jak i regionalnych. Należy przy tym pamiętać o występującej dla wybranych typów projektów konieczności wpisania się w Krajowe Inteligentne Specjalizacje lub – w przypadku ubiegania się o wsparcie z Regionalnych Programów Operacyjnych – Regionalne Inteligentne Specjalizacje. W zależności od programu, preferowane są projekty realizowane we współpracy z uczelniami czy innymi jednostkami naukowo-badawczymi. W tej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na szczególne preferencje mogą liczyć firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), przy czym częstym problemem jest określenie, czy dana firma ma status MŚP (m.in. w przypadku firm o powiązaniach kapitałowych czy osobowych). W razie wątpliwości zajrzyj na stronę https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/

19.06.2017
wypowiedź: 1
*.centertel.pl

Jeżeli masz funkcjonujący biznes w branży detalicznej, usługowej lub rozrywkowej, lub dobry pomysł jak go stworzyć jesteśmy w stanie pomóc Ci w rozwinięciu skrzydeł.

Nasza firma zajmuje się komercjalizacją przestrzeni w centrach i galeriach handlowych poprzez zebraną przez wiele lat siatkę pewnych i rzetelnych kontaktów oraz wiedzę nabytą poprzez wprowadzanie marek na rynek.

Upraszczamy proces weryfikacji reprezentując naszych klientów przed deweloperami i właścicielami centrów. Negocjujemy korzystne warunki oraz szczegółowe zapisy umów, tworzymy wiarogodne prezentacje prezentowanych konceptów.

Jesteśmy firmą z polsko-niemieckim kapitałem, wiarygodną w oczach przyszłych wynajmujących co zapewnia szybkie i bezbolesne przejście przez wyśrubowane procedury centrów. 

Nasze usługi są bezpłatne, działamy na zasadzie partnerskiej. Zarabiamy na prowizji od podpisanej umowy, co więcej jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie wynegocjować jednorazowe finansowanie od Wynajmującego na cel uruchomienia biznesu w danym miejscu tak, aby nie zachodziła potrzeba organizowania go od banków i innych podobnych instytucji. Kwota finansowania może sięgać jednorazowo nawet do 1,5 miliona złotych na jeden lokal. Jesteśmy też w stanie działać wielokierunkowo prowadząc projekt od razu w wielu miejscach dzięki czemu możesz szybko wyskalować swój biznes i zwielokrotnić przychody. Wsparcie kapitałowe może zostać zorganizowane na każdy z otwieranych lokali niezależnie.

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy Ci osiągnąć ogólnopolski sukces. Jeżeli masz biznes lub pomysł jak go zrobić zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zweryfikujemy Twój projekt.

Twój sukces będzie naszym sukcesem.

Zapraszam do kontaktu:

ogloszenia.space@gmail.com

502 235 344 

Błażej Błaszczyk

24.06.2017
wypowiedzi: 29
*.tktelekom.pl

Mi koleżanka poleciłam zerknąć na kredyt na start  . Planuje zapoznać się z tą stroną, ponieważ słyszałam, że na niej znajdę najkorzystniejsze propozycje banków i co ciekawe będę mogła je sobie porównać, a wrazie niepewności to mogę poczytać również opinii na dany temat.

25.06.2017
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem jeżeli wskaźniki kpi będą ci się zgadzać to warto bawić się w kredyty. Jak słyszę hasło kredyt na start to wyobrażam sobie porażkę. NIc na to nie poradzę, ale uważam, że biznes ma sie spinać przed finansowaniem

25.06.2017
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

No jak dla mnie nie ma się co ładować od razu w pożyczki lub kredyt. Lepiej postarać się o dofinansowanie z UE.

https://docieplajdom.pl/pol_m_Tynk-strukturalny_Tynk-mozaikowy-2201.html

28.06.2017
wypowiedzi: 16
*.static.edis.at

O ile oczywiście dostanie się to dofinansowanie z Unii Europejskiej bo z tego co wiem to nie jest to takie proste. Trochę interesowałam się w temacie dofinansowania z ue na firmę i załatwień jest niesamowicie dużo.....

Polecam zajrzeć sobie raczej tutaj:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/

Na stronie jest kilka porad co do konwencjonalnych banków. 

17.07.2017
wypowiedź: 1
*.la.net.ua

Bralam z mezem kredyt od coolfinance.pl Warunki kredytu sa przejrzyste, nie ma zadnych kruczkow prawnych, wszystko poszlo gladko.

20.07.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

Jak potrzebowałam kredytu dla mojej firmy, skorzystałam z ich usług:  https://kredi24.pl/kredyty/dla-firm  To naprawdę rzetelna i uczciwa firma, potrzebne pieniądze dostałam szybciej niż się spodziewałam. W dodatku zapewniają bardzo korzystne warunki spłaty zadłużenia.

20.07.2017
wypowiedzi: 4
*.ostnet.pl

Jeśli masz pomysł na biznes, nie czekaj z jego realizacją. Dobry pomysł to połowa sukcesu. Jeśli potrzebujesz gotówki, możesz skorzystać z pomocy https://kredytok.pl/ Największym wyzwaniem będzie załatwienie wszelkich formalności. 

21.07.2017
wypowiedzi: 7
*.174.108.50

Jeżeli potrzebujecie niewielkiego zastrzyku finansowego, tak w sam raz na start działalności to polecam udać sie do firmy https://bosspozyczka.pl/ bardzo szybki i przede wszystkim bardzo wygodnie otrzymacie tam taki kredyt gotówkowy

06.08.2017
wypowiedzi: 11
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W Urzędzie Pracy znajdzie Pan wszelkie informacje na temat dofinansowań dla nowej działalności gospodarczej dla osób bezrobodnych. To najlepszy sposób aby rozkecić własny biznes w takiej sytuacji. 

Polecam bo sama planuję skorzystać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.