Forum: Kiosk Ruchu w Warszawie - co i jak? 1475

MISZA 06.12.2004 *.32-goc-9.acn.waw.pl

WITAM WSZYSTKICH,MAM 23L,JAKIES DWA MISIĄCE TEMU OTRZYMAŁEM ZASTRZYK GOTÓWKI.MAM ZAMIAR OTWORZYĆ KIOSK "RUCHU" BYŁEM U MIŁEJ PANI ZAJMUJĄCEJ SIE PUNKTAMI SIECIOWYMI KTORA POCZESCI WYTŁYMACZYŁA MI CO I JAK,ALE OCZYWISCIE PO DOTARCIU DO DOMU NASUNEŁO MI SIE PARE PYTAŃ, JUZ PRZEDSTAWIAM NA JAKICH WARUNKACH MOGE PODPISAĆ UMOWE.CZYNSZ ZA LOKAL 600ZL+VAT/MIES.WSZYSTKO OPRÓCZ PRASY SPRZEDAJĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE,MOI POPRZEDNICY MIELI 5000ZL/MIES. OBROTU NA SAMEJ PRASIE Z CZEGO MOJE JEST 15%-CZYLI AKURAT NA ZUS.PROSZE O OPINIE KOGOS KTO MIAŁ LUB MA STYCZNOŚĆ Z KIOSKIEM "RUCHU" JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE JAKIE HURTOWNIE,CO NAJLEPIEJ SIE W TAKIM KIOSKU SPRZEDAJE,A I POCO TE WEKSLE.
I TAKIE PYTANIE Z INNEJ BECZKI CZY TOWAR KUPOWANY DO SPRZEDAŻY(NAPOJE ,PAPIEROSY ITP) LICZE Z VATEM CZY BEZ NP.W MAKRO SA PODAWANE DWIE CENY NIEWIEM NA KTOREJ SIE OPRZEC PRZY WYLICZANIU PRZYKŁADOWYCH KOSZTÓW?
DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
MICHAŁ

Mariusz 07.12.2004 *.bjc190.neoplus.adsl.tpnet.pl

A dla czego chcesz współpracować koniecznie z RUCHem???
Rozejrzyj się jeszcze za innymi firmami tego typu!!!
Nie mówie tutaj o KOLPOLTERZE bo z tego co wynika to są nie normalnii

MISZA 08.12.2004 *.32-goc-9.acn.waw.pl

TO CO W TAKIM RAZIE BYS POLECIŁ?

Mariusz 08.12.2004 *.bjs177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rozejrzyj się za innymi dystrybutorami prasy
to tylko moja rada nie wiem czy jest prafna czy nie
jeżeli chesz współpracować z Ruchem musisz sie pytać warszawskich kioskarzy bo osoba z Lublina, Krakowa czy Katowic powie Tobie cos innego bo jest obsługiwana przez hurtownie w jej miescie
A ty przejmuszesz kiosk po kimś?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.