Forum: Agroturystyka

20.08.2002
Rolnik
*

Czy znacie Państwo firmę, która oferuje franchising dla chetnych na prowadzenie gospodarstwa-mini ośrodka agroturytycznego??
Prosze o pomoc.
Rolnik

20.08.2002
Henio
*

zobacz sobie www.part.com.pl ale lepiej dobrze zapoznaj się z ich ofertą, czy warto podpisywać.

08.04.2017
wypowiedzi: 2
*.sta.asta-net.com.pl

baza agroturystycznahttp://agrokrania.pl

08.04.2017
wypowiedzi: 2
*.sta.asta-net.com.pl

baza agroturystyczna agroturystyka

20.04.2017
wypowiedzi: 9
*.ssp.dialog.net.pl

Może o to chodzi ? http://domgruszeczka.pl/

08.08.2017
wypowiedzi: 2
*.free.aero2.net.pl

jeśli jesteś blisko rolnictwa to proponuje przemyśleć produkcę pellet opałowe ze słomy. Informacje jak powinien wyglądać dobrej jakości pellet zajdziesz w tym bolgu http://eco-profi.pl/pellet-czy-ekogroszek/ Słome można pozyskać braktycznie za cenę zbioru

09.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy takim biznesie teraz jest wymagana widoczna instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Poznań i nie tylko w każdym ważnym miejscu. Weź sobie sprawdź te nowe przepisy bo podobno kontrolują jak nigdy. I niezły bałagan robią za brak chociażby jednego oznaczenia.

14.10.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic-ra-07.vectranet.pl

Agroturystyka wymaga dużyego zapału i dobrego planu. Warto też przemyśleć kwestie takie jak na przykład umeblowanie pomieszczeń. Warto, żeby wszystko robione było według jednego standardu. Goście z pewnością zwrócą na to uwagę. Ja znalazłam ostatnio meble na zamówienie Gliwice i zastanawiam się nad zmianą we własnym domu. Każdy z nas chce czuć się komfortowo, na co dzień oraz na wakacjach. :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.