Forum: Jakich branż brakuje we franczyzie 1482

Jacek 12.12.2004 *.atak.humanqapitals.pl

1
Witam serdecznie,

Przygotowuje się do wprowadzenia oferty franczyzowej (punkty obsługi klienta detalicznego w sieciach handlowych), nie chcę zradzać narazie jaka to sieć (jeteśmy już obecni z ponad 6 miastach w Polsce).

Chciałbym natomiast dowiedzieć się od was, jakiej branży brakuje we franczyzie.

Może to być "kopniak" dla osób zajmujących się rozwojem takich sieci.

Pozdrawiam
Jacek

Magik 12.12.2004 *.boa72.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Brakuje zdrowych zasad franczyzy, a praktycznie to wsio mozna rozwijac jako franczyza. Pozdrowionka Magik.
kontakt GG:247049 lub meil ze forum

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.