Forum: Delikatesy centrum - art. spożywcze i przemysłowe 117

marwolan 14.12.2004 *.62.93.48.18

1
Czy ktos z panstwa wspolpracuje z Delikatesami Centrum.Szukam opini na ich temat jestem zainteresowany wspolpraca z nimi.

Magik 14.12.2004 *.bpe12.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć, tak znam tą sieć nie jest zła, ale droga, franczyza płatna za kupiony towar, czyli najpierw płacisz im, a dopiero jak sprzedasz towar to płacisz sobie. Bardzo ładnie się rozwijają, bo na ich terenie praktycznie nie mają konkurencji, więc firmy czy osoby prowadzące sklepy z braku alternatywy podejmują z nimi współprace na zasadzie „przyłącz się do nas, bo jak nie to twój konkurent za rogiem się do nas przyłączy” lub jak to robią stare GS-y, które nie dają sobie rady na rynku oddają im swe punkty do władania. Jak na razie unikają konfrontacji z innymi sieciami (np. Lewiatan). Podejmują współprace nawet z małymi sklepami i to się im chwali, ale ich system franczyzowy nie pozwala na rywalizacje z cenową we wszystkich grupach asortymentowych, naprawdę dobre ceny mają na wybranych towarach i przy zagęszczeniu konkurencji ciężko im rywalizować z innymi. Ogólnie nie znam nikogo, kto by się na nich skarżył, ale znam bardziej konkurencyjną ofertę.
Pozdrowionka Magik.

bar660 01.04.2012 *.host-62-141-222-200.swidnica.mm.pl

50

Może odnowimy tremat?

Kto z Państwa współpracuje, co możecie Państwo powiedzieć ?

Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.