Forum: Po jakim czasie zwracaja sie naklady poniesione w inwestycje "U Szewczyka"?

  • strona:
  • 1
  • 2
22.08.2002
Morgan
*

Po jakim czasie zwracaja sie naklady poniesione w inwestycje "U Szewczyka"?Jaka jest rentownosc tego przesiewziecia?Jestem ciekawy szczegolnie opinii frenczyzobiorcow?

23.08.2002
Zenon
*

swego czasu interesowałem się tą licencją - właściciel (multisoft) twierdzi oczywiście, że np. w dużych miastach, przy sklepie powyżej 120 m kw., w dobrych punktach i przy podtrzymywaniu wydatków na reklamę inwestycja może zwrócić się nawet krócej niż w rok

23.08.2002
Morgan
*

Dlaczego wobec tego nie wszedles w ten biznes? Jakie byly powody twojej decyzji?

23.08.2002
Morgan
*

Dlaczego wobec tego nie wszedles w ten biznes? Jakie byly powody twojej decyzji?

18.10.2002
Robert
*.chelm.sdi.tpnet.pl

Czy ktoś miał bliższe kontakty z kierownictwem "U szewczyka" w sprawach otworzenia nowego punktu. Prosze opisać doświadczenia.

03.12.2002
Rafał
*.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

Czy wszystkim, czy też tylko mnie Multisoft nie odpowiada na zapytanie o otwarcie sklepu?

04.12.2002
pracownik Multisoftu
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Rafale, wszystkie zgłoszenia są dla nas ważne. Na wszystkie staramy się odpowiedzieć. Niestety nie możemy odnaleść Pana wiadomości. Prosimy o ponowne wysłanie zapytania na adres: w.dabrowski@multisoft.pl lub rzecznik@max-max.pl
Pozdrawiamy

10.06.2003
rafał
*.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

panie DĄBROWSKI dowiedziałem się o wszystkim
szewczyk to podobno kanał.

17.06.2003
rewes
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

Panie Rafale, prosze sie podzielic informacjami na temat konceptu "U Szewczyka" -gdyz jestem zainteresowany tym przedsiewzieciem.

19.06.2003
rewes
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

A moze inni forumowicze moga podzielic sie swoimi uwagami?

20.06.2003
Dobi
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wszystkich którzy odwiedzają to forum, jak chcecie wiedzieć coś więcej o danej sieci wpiszcie w wyszukiwarkę jej nazwę a później kliknijcie "Szukaj" - to jest proste!!!!!

20.06.2003
zdezorientowana
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

To "co" wyskakuje ostatnio na http://www.max-max.pl/... jest co najmniej dwuznaczne...

20.06.2003
Dobi
*.acn.pl

Hmmm ... a może jest tak że jedna firma tworzy dwie sieci, i ta firma nazywa się Multisoft S.A., a sieci które towrzy to "U Szewczyka" i "Max&MAX".
Chłopie trzeba trochę myśleć:)

21.06.2003
zdezorientowana
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

Oj Dobi...nie zqmales sprawy (nie o te dwuznacznosc chodzilo)

27.06.2003
KOLEŚ
*.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

LUDZIE TO JEST JEDEN WIELKI KANAŁ NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ BO WTOPICIE CAŁĄ KASE

27.06.2003
ZROZPACZONY
*.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

NIGDY !!!!!!!!!!!!!!

29.06.2003
czytelnik
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

To kolejne powazne zarzuty pod adresem Multisoft - czytajac 3 juz watek, w ktorym tak powazne zarzuty kierowane sa pod adresem firmy, o ktorej tyle pozytywnych opini mozna znalezc w tym portalu oraz w pismie Francisig.info - nalezaloby spodziewac sie powaznego sprostowania i skoemntowania tych wiadomosci ze strony Redakcji, gdyz wydaje sie posunieciem koniecznym dla uwiarygodnienia informacji zawrtych zarowno w portalu jak i czasopismie Franchising.info.
Z powazanie zaniepokojony Czytelnik

29.06.2003
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Redakcja portalu i magazynu o franchisingu nigdy nie rekomenduje zbiorowemu odbiorcy inwestycji w cokolwiek. My jedynie opisujemy obecną sytuację w firmach franczyzowych. I to jest nasza miara odpowiedzialności za słowo. Oczywiście najbliższym czasie na prośbę czytelników opublikujemy tekst o zmianach w firmie Multisoft. W tej chwili przeszukując na portalu archiwum tekstów o firmach prosimy zwracać uwagę na daty artykułów. W każdej firmie nawet po okresie rozkwitu szybko może przyjśc kryzys.

30.06.2003
czytelnik
*.gliwice.sdi.tpnet.pl

Dziekuja za dyplomatyczna odpowiedz szanownej Redakcji, aczkolwiek nie w pelni mnie usatysfakcjonowala, gdyz pozostalo pytanie: koncepcje okazaly sie nietrafione?...czy moze firma jest obecnie na etapie zmian i przeobrazen, majacych na celu polepszenie swojej propozycji franchisingowej?

01.07.2003
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Własnie o to bedziemy pytać firmę Multisoft. Jeśli jednak jesteś szanowny czytelniku zainteresowany szybką odpowiedzią, zrób własne śledztwo i ewentualnie poinformuj nas o jej wynikach.

  • strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.