Forum: Po jakim czasie zwracaja sie naklady poniesione w inwestycje "U Szewczyka"? 1484

Morgan 22.08.2002 *.

Po jakim czasie zwracaja sie naklady poniesione w inwestycje "U Szewczyka"?Jaka jest rentownosc tego przesiewziecia?Jestem ciekawy szczegolnie opinii frenczyzobiorcow?

Zenon 23.08.2002 *.

swego czasu interesowałem się tą licencją - właściciel (multisoft) twierdzi oczywiście, że np. w dużych miastach, przy sklepie powyżej 120 m kw., w dobrych punktach i przy podtrzymywaniu wydatków na reklamę inwestycja może zwrócić się nawet krócej niż w rok

Morgan 23.08.2002 *.

Dlaczego wobec tego nie wszedles w ten biznes? Jakie byly powody twojej decyzji?

Morgan 23.08.2002 *.

Dlaczego wobec tego nie wszedles w ten biznes? Jakie byly powody twojej decyzji?

Robert 18.10.2002 *.pd91.chelm.sdi.tpnet.pl

Czy ktoś miał bliższe kontakty z kierownictwem "U szewczyka" w sprawach otworzenia nowego punktu. Prosze opisać doświadczenia.

Rafał 03.12.2002 *.pa200.iwonicz-zdroj.sdi.tpnet.pl

Czy wszystkim, czy też tylko mnie Multisoft nie odpowiada na zapytanie o otwarcie sklepu?

pracownik Multisoftu 04.12.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Rafale, wszystkie zgłoszenia są dla nas ważne. Na wszystkie staramy się odpowiedzieć. Niestety nie możemy odnaleść Pana wiadomości. Prosimy o ponowne wysłanie zapytania na adres: w.dabrowski@multisoft.pl lub rzecznik@max-max.pl
Pozdrawiamy

rafał 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

panie DĄBROWSKI dowiedziałem się o wszystkim
szewczyk to podobno kanał.

rewes 17.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Panie Rafale, prosze sie podzielic informacjami na temat konceptu "U Szewczyka" -gdyz jestem zainteresowany tym przedsiewzieciem.

rewes 19.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

A moze inni forumowicze moga podzielic sie swoimi uwagami?

Dobi 20.06.2003 *.vm89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do wszystkich którzy odwiedzają to forum, jak chcecie wiedzieć coś więcej o danej sieci wpiszcie w wyszukiwarkę jej nazwę a później kliknijcie "Szukaj" - to jest proste!!!!!

zdezorientowana 20.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

To "co" wyskakuje ostatnio na http://www.max-max.pl/... jest co najmniej dwuznaczne...

Dobi 20.06.2003 *.prosie4.acn.pl

Hmmm ... a może jest tak że jedna firma tworzy dwie sieci, i ta firma nazywa się Multisoft S.A., a sieci które towrzy to "U Szewczyka" i "Max&MAX".
Chłopie trzeba trochę myśleć:)

zdezorientowana 21.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Oj Dobi...nie zqmales sprawy (nie o te dwuznacznosc chodzilo)

KOLEŚ 27.06.2003 *.pf7.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

LUDZIE TO JEST JEDEN WIELKI KANAŁ NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ BO WTOPICIE CAŁĄ KASE

ZROZPACZONY 27.06.2003 *.pf7.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

NIGDY !!!!!!!!!!!!!!

czytelnik 29.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

To kolejne powazne zarzuty pod adresem Multisoft - czytajac 3 juz watek, w ktorym tak powazne zarzuty kierowane sa pod adresem firmy, o ktorej tyle pozytywnych opini mozna znalezc w tym portalu oraz w pismie Francisig.info - nalezaloby spodziewac sie powaznego sprostowania i skoemntowania tych wiadomosci ze strony Redakcji, gdyz wydaje sie posunieciem koniecznym dla uwiarygodnienia informacji zawrtych zarowno w portalu jak i czasopismie Franchising.info.
Z powazanie zaniepokojony Czytelnik

Redakcja 29.06.2003 *.www.profitsystem.pl

262
Redakcja portalu i magazynu o franchisingu nigdy nie rekomenduje zbiorowemu odbiorcy inwestycji w cokolwiek. My jedynie opisujemy obecną sytuację w firmach franczyzowych. I to jest nasza miara odpowiedzialności za słowo. Oczywiście najbliższym czasie na prośbę czytelników opublikujemy tekst o zmianach w firmie Multisoft. W tej chwili przeszukując na portalu archiwum tekstów o firmach prosimy zwracać uwagę na daty artykułów. W każdej firmie nawet po okresie rozkwitu szybko może przyjśc kryzys.

czytelnik 30.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Dziekuja za dyplomatyczna odpowiedz szanownej Redakcji, aczkolwiek nie w pelni mnie usatysfakcjonowala, gdyz pozostalo pytanie: koncepcje okazaly sie nietrafione?...czy moze firma jest obecnie na etapie zmian i przeobrazen, majacych na celu polepszenie swojej propozycji franchisingowej?

Redakcja 01.07.2003 *.www.profitsystem.pl

262
Własnie o to bedziemy pytać firmę Multisoft. Jeśli jednak jesteś szanowny czytelniku zainteresowany szybką odpowiedzią, zrób własne śledztwo i ewentualnie poinformuj nas o jej wynikach.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.