Forum: problemy franchisingu 1477

dagi 03.02.2005 *.pb233.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

1
Mam zamiar napisać prace magisterską o temamtyce franchisingu, ale szukam jakiegoś konkretnego problemu badawczego, na którym mogłabym się skupić. Wy, ludzie, którzy siedzicie w tej tematyce w dość zaawansowanym stopniu, na pewno macie jakieś pomysły. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Gringo 03.02.2005 *.82.177.74.112

48
Proponuje temat typu: "Unikalne "know-how" jako element oferty franczyzowej"
W mojej ocenie bardzo niewiele firm oferujacych systemy franczyzowe (nawet, a może przede wszystkim na tej stronie) w pełni rozumie biznes w którym działa i posiada unikalną wiedzę i pomysł na interes. W większości to po prostu naciagacze typu. SNC, którzy bazują na tym, ze rynek jest bardzo młody i częśc biorców, czy potencjalnych biorców, niedokładnie sprawdza franczyzodawców (tak było w moim przypadku). Takie SNC na przykład do dzisiaj nie potrafi przewidziec obrotów sklepu który chciałbys otworzyć - to po prostu jest żłosne, nie mówiąc juz o rentownosci - dla nich to przypadek.
Chlubne wyjątki typu REPORTER, czy House są niestety rzadkością

Magik 03.02.2005 *.bnz12.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Polecam sieć sklepów spożywczych w małopolsce AVITA, mają specyficzną franczyze warto się nią zainteresować. Pozdrowionka

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.