Forum: Jakie są opłaty w hipermarketach? 1478

Mona 27.08.2002 *.

Czy ktoś orientuje się jakie opłaty biorą hipermarkety za wynajmowne lokale lub za wstawienie swojego stoiska (np. z perfumami czy cukierkami) w galerii , tzn. przed kasami?

Zibi 27.08.2002 *.

Zarządy hipermarketów i galerii handlowych za taką lokalizację przed kasami biorą najwyższą opłatę czynszową - jest to najlepsze miejsce, w dużym stopniu gwarantujące odpowiednie zyski.

MW 27.08.2002 *.

AZibi a możesz podać przykładową stawkę?

Zibi 28.08.2002 *.

Około 42 euro za metr kwadratowy + opłata marketingowa, w sumie czynsz może dochodzić do 200 zł za 1 metr kwadratowy. Są jednak miejsca gdzie taka opłata może być znacznie wyższa i dochodzić do kilku tysięcy złoty za 1 metr kwadratowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.