Forum: Poszukuję kontaktu z franczyzobiorcami MROWKI

07.04.2005
ekspert
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy zaglądają tu franczyzobiorcy "Mrówka Moda Młodzieżowa"? Jestem jedną z Was. Chętnie wymienię poglądy i doświadczenia.

27.05.2005
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam,chciałabym rozpocząć współpracę jako franczyzobiorca z Mrówką,aczkolwiek bardzo się nad tym zastanawiam,proszę o pomoc czy warto zaryzykować???

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.