Forum: cenzor

25.04.2005
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

25.04.2005 23:09
Podziwiam determinacje.

25.04.2005 20:58
Ciekaw jestem kiedy się im to znudzi, mówię o usuwaniu mojego tekstu
Magik :)
25.04.2005, 17:05
I tak oto moja wypowiedz z dnia 23.04.2005 została usunięta z portalu, który nie zasługuje na to aby zamieszczać na nim moje teksty.
Uważam to za chamstwo ze strony administratora i lobbing w stronę PAF-u, którą to firmę mam w GŁĘBOKIM POWAŻANIU. Jest to dowód na to iż firma ta ma wiele do ukrycia i nie jest wiarygodna dla potencjalnych współpracowników, a na dodatek rozgłasza kłamliwe informacje na swój temat.
25.04.2005
„Witam,
Ktoś po usuwał moje wypowiedzi na niektórych wątkach i widzę, że MIMI też została wykreślona, znaczy to iż wszystko co nie odpowiada „redakcji” jest bez pardonowo usuwane.
Widać PAF-owi prawda przeszkadza i rękami „swojego” człowieka w redakcji tworzy swoją rzeczywistość.
Przykro mi, ale jeśli moja wypowiedz zostanie usunięta oznacza to, że nie mam tu, czego szukać, a i innym odradzam wypowiadanie się na tych stronach.
23.04.2005 Magik”

26.04.2005
wypowiedzi: 10
*.153.102.117

podpisuje sie pod tym

26.04.2005
wypowiedzi: 10
*.153.102.117

zadam o wyjasnienia od redakcji dotyczacego tajemniczych kasowan wypowiedzi,pare dni temu obsztorcowalem Pania Sylwie i ona mi odpowiedziala,ale nie ma tej wypowiedzi na forum,slowa nie byly cieple ale wkoncu to wiadomosc do mnie.ponoc jestescie szanujacym sie portalem a w tak smieszny sposob zniechecacie ludzi do siebie.czekam na odpowiedz do jutra ,i zaczynam pisac maile i kontaktowac sie ze wszystkimi firmami ktore tu umieszczacie,bo jezeli ludzie traca zaufanie do was sceptycznie tez beda sie odnosic do firm ktore moga tu znalezc(zwykly wspoludzial)a to reakcja lancuchowa.chce tez zaiteresowac inne media wasza postawa to jest karygodne i strasznie mnie wku.....rwia.
Z powazaniem Marcin

26.04.2005
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Informujemy, że wszystkie wypowiedzi zawierające "wycieczki personalne" są i będą usuwane.
W przypadku kiedy cała dyskusja zmierza w tą stronę będą usuwane całe tematy. Administratorzy nie są sędziami i nie wnikają kto rozpoczął obrzucanie błotem, a kto tylko odpowiadał.

26.04.2005
wypowiedzi: 10
*.153.104.91

przestraszyli sie heheh,
No ale i to dobre jak na poczatek,ale co Panstwo rozumieja pod tematem wycieczki personalne,i dlaczego "wycieczki personalne"sa wtedy gdy sie mowi o punktach kasowych ,dziwny zbieg okolicznosci poszperajcie a znajdziecie dziesiatki "wycieczek personalnych"na tym foum.
Odpowiedz Wasza mnie nie satysfakcjonuje,prosze o kontynuacje

26.04.2005
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

A ja mam postulat do redakcji odnośnie częstszego czyszczenia forum. Na Onecie i Wirtualnej też to robią. Część wypowiedzi na tym forum zdecydowanie nie trzyma poziomu - co oczywiście źle świadczy o dyskutantach. Ale jest tu trochę osób, którzy chcą merytorycznie podyskutować i nie możecie dopuścić aby zostały zakrzyczane.

28.04.2005
Pati
*.net.bialystok.pl

Brawo Redakcjo!! Widzę że więcej kasujecie niż tylko moje wypowiedzi!! Jestem caly czas na cenzurowanym. Kiedy wypowiem tylko swoje negatywne zdanie co do Polskiej Agencji Finansowej czy jak kto woli Polskiej Sieci Oplat od razu jest to wykasowane. Ciekawe dlaczego Redakcja nie wycina innych wątków np. o p. Biecie który notorycznie jest obrażany?? A może to komuś jest na rękę by tworzyć taki wyidalizowany wizerunek swojej firmy kosztem kogoś innego?? To wszystko jest jakieś chore i nienormalne. REDAKCJO MOŻE WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ NAD DALSZYM SENSEM ISTNIENIA TAKIEJ STRONY I TAKIEGO FORUM!! Pozdrawiam wszystkich cenzurowanych :o)

28.04.2005
martyna
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wydaje mi się, że obrzucanie się błotem wogóle nie jest na miejscu, zwłaszcza na takim forum a jeśli chodzi o p. Bietę to zasłużył sobie na taką opinię o sobie, poprzez lekceważenie innych ludzi a tak to niestety działa.

06.07.2005
wypowiedzi: 374
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

MK witaj,
to że „wielki brat” czuwa to żadna nowość

06.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik w którym miejscu napisalem że to nowość bo nie przypominam sobie??

06.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik czy czytałeś kiedyś biulety FRANCHISINGINFO? Lub miałeś z tym pismem styczność?
Chętnie poznam twoje zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.