Forum: PanAmericanPizza

01.07.2005
Grzegorz
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktos z uczestników forum współpracuje z tą sięcią i czy może się podzielić informacjami na temat tej firmy czy warto z nimi współpracować.

05.07.2005
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy byłeś kiedykolwiek w restauracji tej sieci?
Czy spożywałeś produkty?
Czy opserwowałeś ludzi jacy tam jadają?
Czy rozmawiałeś z jakimś biorcą?
Czy zapoznałeś się z ych ofertą?

28.09.2005
wypowiedzi: 8
*.retsat1.com.pl

PanAmPi to blefffff spójrz na ich rozwój dwa lata temu obiecali ze zdobedą polski rynek pizzy i co dominos pizza Da Grasso ich juz wyprzedza na łeb na szyje a biorą 6 razy tyle co PAP za wstęp

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.