Forum: Franczyza za 12 tys. zł 1475

AnitaK 25.07.2005 *.ckq226.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Od Urzędu Pracy mogę otrzymać pożyczkę w wysokości 12 tys. zł na rozkręcenie własnej firmy. Zastanawiam się czy mogę za te pieniądze przyłączyć się do sieci franczyzowej. Słyszałam, że Nicole oferuje tzw. franchising z półpalety właśnie za tę kwotę. Od znajomych mogłabym pożyczyć jeszcze kilka tysięcy. Proszę o pomysły na interes, którego uruchomienie będzie mnie kosztować maksymalnie 20 tys. zł.

MK 25.07.2005 *.bht88.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiście możesz ale czy już się próbowałaś dowiadywać o tą bezzwrotną pożyczkę?
Zapisy na papieru to co innego niż życie. Zapewniam Ciebie. Trzeba się sporo czasu poświęcić aby dostać.
Osobiście odradził bym Nicola i cały ten pachnący biznes (teraz juz nie pachnie przynajmniej pieniedzmi)
We franczyzie jest chyba parę firm które deklaruje że w tej sumie możesz się zmieścić.
Ale jak mozesz miec 20 tys do dyspozycji to radzę rozejrzeć się z placówką partnerską BPH. Do kontaktu polecam kolegę Magika sporo wie na ten temat prowadzi i zakłada nowa z tego co wiem, odpowie na twoje pytania tak sądze. Ale przy tym biznesie bedziesz musiała poświecic sporo czasiu i sił aby osiagnac próg retownosci i zeby inwestycja sie zwróciła jadnakze jak tobie się uda i zdobedziesz odpowiednia duza liczbe klijentów to jest to dobry interes.
Powodzenia.
Dowiadywałes się juz o ta pozyczkę?

Magik 25.07.2005 *.bog208.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Pożyczka jest może i dobra ale ma swoje złe strony, musisz prowadzić swoją firmę co najmniej przez rok a na pewno płacić ZUS. Zanim otrzymasz tą pożyczkę musisz przejść szkolenie na którym piszesz biznes plan na podstawie którego jest wystawiana opinia dla UP.
Jeśli będziesz zainteresowana Agencją Banku BPH to pisz na mojego mila lub GG: 247049
Pozdrawiam Magik.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.