Forum: Kredyt bankowy

13.03.2018
wypowiedzi: 18
*.216.35.254

Kredyt bankowy to wspaniała rzecz. Trzeba go tylko używać z rozwagą.

___________________________________________________________

Wrocław

13.03.2018
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Jeśli ktoś szuka kredytów konsolidacyjnych, to warto odwiedzić http://polskabankowosc.com.pl/ranking-kredytow-konsolidacyjnych-2018 i poczytać na ten temat. Jest też zestawienie ofert. Konsolidacja to niezły sposób na poradzenie sobie zaległymi kredytami.

13.03.2018
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Tutaj działajacy link do rankingu

14.03.2018
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hm... A może któryś z tych kredytów byłby wart uwagi https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe ? Co myślicie o tych propozycjach?

15.03.2018
wypowiedzi: 123
*.77.106.67.vultr.com

Przedsiębiorcy maja do wyboru cały wachlrz kredytów.  Najpopularniejsze to chyba kredyty inwetycyjne, przeznaczane na rozówj firmy w celach inwestycyjncyh, na zatrudnienie nowych kadr, na zwiększenie mocy przerobowych.

Z pewnościąn ie powinno być tak, aby zadłużać się pod korek. Fakt jest taki, że tego rodzaju kredyty to kwoty rządu setek tysięcy czy nawet milionów złotych. Zaciągane są zwykle na dłuższe okresy, powyżej 10 lat. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://bankowoscfirmowa.pl/kredyty/rodzaje-kredytow-bankowych-dla-przedsiebiorstw

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

15.03.2018
wypowiedzi: 16
*.216.35.122

Kredyt bankowy to  coś stasznego. Uważajcie z braniem tych kredytów.

______________________________________________

http://uniwersytetgdanski.eu

19.03.2018
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Wszystko jest dla ludzi, tylko że niektózy nie potrafią czytać i myśleć, więc potem piszą takie głupoty, że kredyt to zło... 
Jeżeli się to robi z głową i uważnie to może być napradę dobra opcja na zastrzyk gotówki, i nie mylmy kredytów z banków z tymi z PARABANKÓW :)
I w moim przypadku dobrym drogowskazem okazał się portal https://www.kredytomania.eu/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.