Forum: Kredyt bankowy

03.10.2002
Iwo
*.waw.pdi.net

Proszę o poradę, do którego banku najlepiej się udać po kredyt na rozpoczęcie działalności. Kwota max. ok 400 000 zł. Podstawa kredytu - przyznanie franchesy (wg biznes planu)

03.10.2002
pasikonik
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Kieruj sie tylko oprocentowaniem kredytu i dogodnością spłat. Przejrzyj forum, kiedys była już dyskusja, że banki wcale nie zachwycają się franchisingiem.

08.10.2002
Andrzej
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nie jest teraz łatwo z kredytami, trzeba się nieźle nachodzić, żeby zdobyć kredyt.I dokładnie jest tak, że banki niechętnie udzielają kredytów.

04.09.2016
wypowiedź: 1
*.echostar.pl

Samemu ciężko znaleźć najlepszy kredyt, musiałbyś dokładnie przestudiować wiele ofert z różnych banków i obliczyć swoją zdolność kredytową. Lepiej poszukaj w swojej oklicy jakiegoś bezpłatnego doradcy fianansowego, niech on szuka za Ciebie. Chyba, że masz czas żeby chodzić od banku do banku i porównywać samemu wszystkie oferty, ale finanlnie i tak analityk w banku po przeanalizowaniu twoich możliwości zaproponuje inną ofertę.

04.09.2016
wypowiedzi: 11
*.adsl.inetia.pl

Teraz coraz trudniej o jakis uczciwy kredyt.

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Z czysty sumieniem mogę polecić Tobie usługi Jakuba Wajlanda z firmy UNIDO. Facet zna się na rzeczy!

12.10.2016
wypowiedź: 1
*.mynet.com.pl

Nie jestem pewien, czy będziesz w stanie uzyskać kredyt w wysokości 400 tysięcy. W tej chwili największą kwotę kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej może przyznać Idea Bank i w tym przypadku kwota maksymalna to 350 000 złotych. Jeżeli potrzebne sa większe pieniądze to z reguły bank wymagać będzie zabezieczenia na nieruchomości - innymi słowy możesz starac się o kredyt hipoteczny pod zastaw jakiegoś mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Poszukaj na http://www.kred.pl informacji o takich kredytach dla firm, bo tam coś takiego było. 

17.12.2016
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Z tego co wiem to dość często kredyty są brane na bardzo krytyczne cele. Np. gdy służba zdrowia odmawia przewiezienia bliskiej osoby to można zdecydować się na prywatny transport medyczny. Ja wiem, że to warto. 

18.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic-ww-10.vectranet.pl

a co powiecie na kredyt w takto finanse? ostatnio znalazłem tę ofertę w necie, ale poa stroną firmy mało co można znaleźć. ktoś z was o ym słyszał? 

17.02.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

A co sądzicie o kredytach samochodowych oferowanych przez banki? Kredyty samochodowe na pewno bardzo pomagają, jeśli chodzi o zakup wymarzonego samochodu. W dzisiejszych warunkach zakup samochodu nie jest już dużym problemem. Możesz skorzystać z pożyczki na samochód z różnych źródeł, a wiele z tych opcji jest teraz bardziej dostępnych dla przeciętnego człowieka niż kiedykolwiek wcześniej. Zastanawiam się nad ofertą https://santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/

19.02.2017
wypowiedzi: 19
*.dynamic.gprs.plus.pl

moze ING?

20.02.2017
wypowiedzi: 51
*.221.122.120

Jesli chcecie wziąć pożyczkę na krótszy okres to warto jest się czasasmi zastanowić nad skorzystaniem z kredytu w firmie pozabankowej. Z racji tego,że takie pożyczki nie są po pierwsze drogie. Po drugie nie trzeba bawić się w stosy formalności jakich wymagaja od nas banki..

Poza tym jeśli nie korzystaliście jeszcze z oferty wielu firm pożyczkowych to jest tam mozliwość skorzystania z pierwszej promocji

https://www.smartpozyczka.pl/

O tutaj na przykład. Można tam pożyczyć 1000 zł za darmo. 

20.02.2017
wypowiedzi: 12
*.112.181.108

Julia, ja nie twierdzę, że ta Smart Pożyczka jest słaba, ale np. w ten sam sposób można na 30 dni pożyczyć 2500 zł za darmow w Vivus, także lepsza chyba jest pierwsza darmowa pożyczka w Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html

Vivus ma opinie dość dobre, przynajmniej w kwestii tej pierwszej darmowej, bo kolejnej to już ja osobiście bym chyba nie wziął. Mimo, że Vivus jest względnie tani jak na firmę pożyczkową, to w stosunku do banku jest dość drogi.

Wszyscy cisną na te firmy, ale jak się to robi z głową i oddaje w terminie to można za darmo pożyczyć 1 raz w jedenj firmie, a tych firm jest pełno. Maksymalne okresy tych pierwszych darmowych pożyczek z jakimi się spotkałem to 60 dni. Np. w Feeratum Bank / Eskpres Kasa lub w Wonga za 10 zł, ale tam jest nieco trudniej otrzymać pożyczkę.

20.02.2017
wypowiedzi: 12
*.112.181.108

Jeszcze jest Extraportfel 2000 zł na 45 dni, to coś po środku. Przy czym podkreślam to ma sens w promocji jak się wie, że się spłaci w terminie. Na dłuższe okresy to tylko kredyt w banku, bo w firmac pożyczkowych są za duże odsetki.

23.02.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.193

 Dzień dobry,

 

oferuję pomoc w uzyskaniu kredytu na dobrych warunkach. Jestem Mobilnym Doradcą kredytowym w Deutsche Banku i pomogłem wiele razy rozkręcić franczyzę lub zmniejszyć aktualne zobowiązania przedsiębiorców.

Specjalizuję sie w kredytach:

-gotówkowych do 200 tys. bez zabezpieczenia

-inwestycyjnych do 30 mln

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Daniel Zarzecki

533 383 003

01.03.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam! Sweet, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. To pożyczka, która udzielana jest na jasnych i przejrzystych zasadach. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=franchising.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

12.03.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm Ogromną zaletą skorzystania z kredytu dla firm jest profesjonalne doradztwo kredytowe, które oferują. Poza tym umowa kredytu jest jasna, przejrzysta, więc nie spotka nas nic nieoczekiwanego. Na stronie też od razu możemy obliczyć, jaka kwota nas interesuje, na ile miesięcy i jak będzie wyglądała spłata wziętego kredytu. Więc nic nas na pewno nie zaskoczy.

13.03.2017
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, 

 

Jeśli potrzebujecie Państwo środków kredytowych na rozwój działalności, czy to pod kątem franczyzy, indywidualnego biznesu, czy czegokolwiek innego - zapraszam do kontaktu.

Pozyskuje środki finansowe nawet tym Klientom, któ®zy mają problemy z płatnosciami w ZUS, czy US.

Zapraszam do kontaktu, wszystko dogadamy telefonicznie.

 

Pozdrawiam,

Marcin Bujko

508 378 957 

02.04.2017
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

Nie lepiej udac się do Open Finance , aby znaleźć naprwdę dobrą ofertę kredytu? Moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie. Można bowiem w ten sposób naprawdę wiele zyskać. Poza tym zaoszczędzimy czas.

21.07.2017
wypowiedzi: 19
*.174.108.50

Zobacz sobie może co podpowie Ci stronką z kredytami https://hipoteki.net/ranking-kredytow-hipotecznych/kredyty-konsolidacyjne/ Znajdziesz tam wygodne narzędzia, które idealnie pomogą przy wyborze odpowiedniego kredytu

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.