Forum: Kredyt bankowy

03.10.2002
Iwo
*.waw.pdi.net

Proszę o poradę, do którego banku najlepiej się udać po kredyt na rozpoczęcie działalności. Kwota max. ok 400 000 zł. Podstawa kredytu - przyznanie franchesy (wg biznes planu)

03.10.2002
pasikonik
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Kieruj sie tylko oprocentowaniem kredytu i dogodnością spłat. Przejrzyj forum, kiedys była już dyskusja, że banki wcale nie zachwycają się franchisingiem.

08.10.2002
Andrzej
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nie jest teraz łatwo z kredytami, trzeba się nieźle nachodzić, żeby zdobyć kredyt.I dokładnie jest tak, że banki niechętnie udzielają kredytów.

04.09.2016
wypowiedź: 1
*.echostar.pl

Samemu ciężko znaleźć najlepszy kredyt, musiałbyś dokładnie przestudiować wiele ofert z różnych banków i obliczyć swoją zdolność kredytową. Lepiej poszukaj w swojej oklicy jakiegoś bezpłatnego doradcy fianansowego, niech on szuka za Ciebie. Chyba, że masz czas żeby chodzić od banku do banku i porównywać samemu wszystkie oferty, ale finanlnie i tak analityk w banku po przeanalizowaniu twoich możliwości zaproponuje inną ofertę.

04.09.2016
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Teraz coraz trudniej o jakis uczciwy kredyt.

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Z czysty sumieniem mogę polecić Tobie usługi Jakuba Wajlanda z firmy UNIDO. Facet zna się na rzeczy!

12.10.2016
wypowiedź: 1
*.mynet.com.pl

Nie jestem pewien, czy będziesz w stanie uzyskać kredyt w wysokości 400 tysięcy. W tej chwili największą kwotę kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej może przyznać Idea Bank i w tym przypadku kwota maksymalna to 350 000 złotych. Jeżeli potrzebne sa większe pieniądze to z reguły bank wymagać będzie zabezieczenia na nieruchomości - innymi słowy możesz starac się o kredyt hipoteczny pod zastaw jakiegoś mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Poszukaj na http://www.kred.pl informacji o takich kredytach dla firm, bo tam coś takiego było. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.