Forum: Kredyt bankowy

03.10.2002
Iwo
*.waw.pdi.net

Proszę o poradę, do którego banku najlepiej się udać po kredyt na rozpoczęcie działalności. Kwota max. ok 400 000 zł. Podstawa kredytu - przyznanie franchesy (wg biznes planu)

03.10.2002
pasikonik
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Kieruj sie tylko oprocentowaniem kredytu i dogodnością spłat. Przejrzyj forum, kiedys była już dyskusja, że banki wcale nie zachwycają się franchisingiem.

08.10.2002
Andrzej
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Nie jest teraz łatwo z kredytami, trzeba się nieźle nachodzić, żeby zdobyć kredyt.I dokładnie jest tak, że banki niechętnie udzielają kredytów.

04.09.2016
wypowiedź: 1
*.echostar.pl

Samemu ciężko znaleźć najlepszy kredyt, musiałbyś dokładnie przestudiować wiele ofert z różnych banków i obliczyć swoją zdolność kredytową. Lepiej poszukaj w swojej oklicy jakiegoś bezpłatnego doradcy fianansowego, niech on szuka za Ciebie. Chyba, że masz czas żeby chodzić od banku do banku i porównywać samemu wszystkie oferty, ale finanlnie i tak analityk w banku po przeanalizowaniu twoich możliwości zaproponuje inną ofertę.

04.09.2016
wypowiedzi: 10
*.adsl.inetia.pl

Teraz coraz trudniej o jakis uczciwy kredyt.

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Z czysty sumieniem mogę polecić Tobie usługi Jakuba Wajlanda z firmy UNIDO. Facet zna się na rzeczy!

12.10.2016
wypowiedź: 1
*.mynet.com.pl

Nie jestem pewien, czy będziesz w stanie uzyskać kredyt w wysokości 400 tysięcy. W tej chwili największą kwotę kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej może przyznać Idea Bank i w tym przypadku kwota maksymalna to 350 000 złotych. Jeżeli potrzebne sa większe pieniądze to z reguły bank wymagać będzie zabezieczenia na nieruchomości - innymi słowy możesz starac się o kredyt hipoteczny pod zastaw jakiegoś mieszkania, domu lub innej nieruchomości. Poszukaj na http://www.kred.pl informacji o takich kredytach dla firm, bo tam coś takiego było. 

17.12.2016
wypowiedzi: 7
*.dynamic.chello.pl

Z tego co wiem to dość często kredyty są brane na bardzo krytyczne cele. Np. gdy służba zdrowia odmawia przewiezienia bliskiej osoby to można zdecydować się na prywatny transport medyczny. Ja wiem, że to warto. 

18.12.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic-ww-10.vectranet.pl

a co powiecie na kredyt w takto finanse? ostatnio znalazłem tę ofertę w necie, ale poa stroną firmy mało co można znaleźć. ktoś z was o ym słyszał? 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.