Forum: Co o tym myślicie? 1483

mr83 07.09.2005 *.add186.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Od dawna chciałbym spróbować pracować sam na siebie, na początek chciałbym spróbować robić coś co nie wymaga dużego wkładu gotówki. Myślę o założeniu jednoosobowej firmy która zajmuje się robieniem kanapek itp. i sprzedawaniem ich na terenach większych firm, urzędów itd. Wkońcu pracownicu mają przerwę na jakieś śniadanko. A poco mają robić sobie sami czy latać do sklepu jak wiedzieliby że punktualnie np. o godz 10 czy 12 przyjedzie ktoś ze świeżymi i pusznymi kanapkami w przystępnej cenie. Mieszkam w pobliżu trójmiasta i myślę że znalazłbym chętnych.
czekam na wasze opinie i propozycje. Pozdrawiam

ANITA 07.09.2005 *.cjz184.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w branżę gastronomiczną. Ma ktoś z was jakieś doświadczenia w tej branży? Na czym można najlepiej zarobić?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.