Forum: terramoda 1483

achna 13.09.2005 *.213.77.20.2

6
a co myślicie o terramodzie (nie mylić z terranovą) warto?

janek64-64 07.03.2006 *.proxy10.os1.kn.pl

1
wszystko jest ok do momentu kiedy nie zacznie sie rozmawiać z właścicielem to wymaga lokalu niewiadomo jakiego chyba najlepiej w centru handlowym i to na samym jego środku.Zresztą to jakiś niepoważny człowiek.Chyba
nie ma nic do zaoferowania bo jakoś nikt nie podpisał z nim umowy i nie ma sie co dziwić wystarczy zadzwonić a wszystko stanie sie jasne.

MKWW 08.09.2006 *.213-238-78-222.adsl.inetia.pl

o tak proponuję zadzwonić bardzo miły człowiek hehehe.Sama miałam przyjemność rozmowy potem weszłam na forum przecztać i widzę wasze słowa.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.