Forum: ILS International Language Service - edukacja 36

Dreamer 22.09.2005 *.153.19.9.14

24
Czy ktoś wie może coś wiecej na temat tej firmy i czy warto sie w to angażować?
Pozdrawiam

MK 23.09.2005 *.bhs210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale ta firma nie rozwija się chyba za pomocą franczyzy

ILS 04.10.2005 *.klienci-net3.pai.net.pl

Szanowni Państwo, rozwijamy sie w oparciu o umowę o franczyzę. Uważamy iż nasz model działania firmy jest znacznie lepszy niż typowa szkoła językowa z wysokimi kosztami stałymi. Obserwując zagraniczne rynki podobne do nas nabyliśmy pewności, iż za chwilę z naszego pejzażu znikną szkoły językowe a zostana tylko zaawansowane organizację edukacyjne mogące dostarczać profesjonalne szkolenia i kursy dla firm. Tak jest w Hiszpani czy Portugali. Podejmując współpracę z naszą firmą partner ma możliwośc już teraz zbierać doświadczenia i razem z nami się rozwijać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.