AgencjaTlumaczen.pl

AgencjaTlumaczen.pl
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Nasza firma działa na rynku od 2006 roku. Obsługujemy przedsiębiorstwa ze wszystkich gałęzi przemysłu polskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami różnego typu, od prostych dowodów księgowych po rozbudowane plany, umowy, a kończąc na dokumentacjach medycznych. Tłumaczymy w 100 językach świata. Kładziemy nacisk na terminowość oraz rzetelność wykonywanych tłumaczeń. Cały czas staramy się rozbudowywać naszą współpracę z partnerami oraz umacniać ją. Naszą współprace opieramy na wzajemnym zaufaniu, rozumieniu potrzeb w poszczególnych regionach polski.

Jako, że nasi rodacy cały czas zmuszeni są poszukiwać pracy za granicą, postanowiliśmy wspomóc ich i poszerzyć naszą działalność o rozliczenia podatkowe krajów Unii Europejskiej. Zajmujemy się pozyskiwaniem zwrotu podatku jak również występujemy o zasiłki rodzinne. W naszej ofercie mamy takie kraje jak Niemcy, Norwegia, Dania, Holandia, Belgia, Austria, Wielka Brytania.

Zapewniamy, że na każdej z tych płaszczyzn nie zostaną Państwo samisobie, zawsze służymy pomocą, informacją. Wybierając współpracę z naszą firmą, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego Partnera. Wierzymy, że ten wybór będzie wyborem idealnym i trwałym na lata.

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

80 w Polsce

Zdjęcie punktu systemu
budynek AgencjaTlumaczen.pl
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Szkolenie, potrzebne druki, reklama, wsparcie w czasie prowadzenia franczyzy.

Przewidywana suma inwestycji

Pakiet startowy 500 zł.

Podstawowe wymagania sieci

Komputer, skaner, internet, telefon.

Informacje o franczyzodawcy
Wasiak Sp. zo.o
ul.Leszczynowa 90, 80-175 Gdańsk
507 576 914
(63) 243 33 26
info@agencjatlumaczen.pl
www.agencjatlumaczen.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Wasiak, tel. 507 576 914

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.