Lejdis Studio

Logo Lejdis Studio
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe. Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet. W ofercie Lejdis Studio znajdują się również inne rodzaje tańca jak np. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach czy aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness, jak stretching i zajęcia na trampolinach.

Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness – oferujemy kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Lejdis Studio to nowoczesne i przyjazne miejsca, słynące z pozytywnej atmosfery. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hL0AuaMWZVo

Jednostki własne

2 (Lejdis Studio w Łodzi, Plac Wolności 2, Lejdis Studio Open Space w Łodzi, ul. Lipowa 15/17)

Jednostki franczyzowe

8 (Lejdis Studio Open Space w Warszawie, ul. Racjonalizacji 5, Lejdis Studio Warszawa - Kolejowa, ul. Kolejowa 47, Lejdis Studio Warszawa - Ostrzycka, ul. Ostrzycka 2/4, Lejdis Studio w Częstochowie, ul. Św. Jadwigi 18, Lejdis Studio w Pabianicach, ul. Traugutta 9, Lejdis Studio w Stalowej Woli, ul. Okulickiego 83, Lejdis Studio w Zgierzu, ul. Majakowskiego 43, Lejdis Studio w Lublinie, ul Zana 41).

Zdjęcie punktu systemu
Szkoła tańca Lejdis Studio
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Marka Lejdis Studio

Stając się franczyzobiorcą Lejdis Studio od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Lejdis Studio.

Dostęp do know-how

Przystępując do sieci franczyzowej Lejdis Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

Wsparcie ze strony właściciela marki Lejdis Studio

Będąc właścicielem i twórcą marki Lejdis Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

Korzyści z działań reklamowych i promocyjnych prowadzonych przez własciciela marki Lejdis Studio

Wejście do sieci franczyzowej Lejdis Studio, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

Kształcenie i rozwój

Lejdis Studio oferuje autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w niezbędnym zakresie. Instruktorzy i instruktorki otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez nas programu zajęć. Przekażemy też Państwu podręcznik standardów operacyjnych. Przez cały okres prowadzenia działalności będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

Przewidywana suma inwestycji
 • Minimalna kwota inwestycji: od 40 tys. zł;
 • Wykupienie licencji: 10 tys. zł;
 • Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: od 20 tys. zł;
 • Stała opłata miesięczna: 1 tys. zł;
 • Roczna opłata marketingowa: 3 tys. zł. 

Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji.

Kwoty są cenami netto.

Podstawowe wymagania sieci
 • Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;
 • Warunki lokalowe: lokal min. 110 m2.

Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

 • Osobiste zaangażowanie;
 • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Umiejętności pracy z ludźmi;
 • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.
Informacje o franczyzodawcy
JT Promotion Jarosław Tomczewski
ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź
606 260 789
biuro@lejdisstudio.com
www.lejdisstudio.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jarosław Tomczewski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.