Telakces.com

Telakces.com
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Telakces.com posiada dynamicznie rozwijającą się sieć specjalistycznych sklepów z telefonami i akcesoriami GSM. Działa od 2012 roku i obecnie posiada 140 punktów w kraju i za granicą.

Telakces.com stawia na ciągły rozwój działalności poprzez pozyskiwanie nowych lokalizacji, poszerzanie asortymentu, podnoszenie jakości oferowanych usług oraz rozszerzanie zakresu działalności firmy.

Rynek GSM stale się rozwija i generuje duże zyski. Nieustannie pojawiają się nowe technologie i trendy, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia mobilne nowej generacji (takie jak np. smartfony) oraz akcesoria i usługi serwisowe. W punktach można znaleźć szeroki wybór oryginalnych futerałów, a już niedługo także te tworzone przez telakces.com – firma zamierza rozpocząć produkcję dobrej jakości futerałów / etui na telefony komórkowe i tablety na terenie Polski pod marką własną.

Telakces.com stawia także na rozwój wielokanałowy, poprzez wspieranie sprzedaży za pośrednictwem nowych technologii. W 2014 roku powstanie sklep internetowy telakces.com. Wielokanałowa działalność pozytywnie wpływa na wysokość  dochodów firmy.

Unikatowa oferta, którą proponuje Telakces.com poza wyborem modeli telefonów wszystkich wiodących producentów zawiera także modele niewystępujące w ofercie operatorów sieciowych i niemające oficjalnej premiery w Polsce.

W czerwcu 2014 r firma telakces.com podpisała umowę partnerską z globalną marką Virgin na współpracę obejmującą tworzenie nowych sklepów, sprzedaż produktów w istniejących punktach, wspólne działania marketingowe.

Telakces.com został wyróżniony "Złotą Siódemką Inwestycji i produktów dla biznesu 2016, kategoria franczyza GSM.

Jednostki franczyzowe

140 (Polska, Czechy)

Zdjęcie punktu systemu
salon Telakces Riviera
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
  • wyposażenie lokalu/budowa wyspy;
  • know how marki;
  • opieka merytoryczna Kierownika Regionalnego;
  • materiały reklamowe i POS;
  • doradztwo w prowadzeniu stoiska oraz zatowarowaniu.
Przewidywana suma inwestycji

30-200 tys. zł.

Podstawowe wymagania sieci

Przedsiębiorczy, z głową na karku. :-) Dajemy wolną rękę w prowadzeniu działalności, przy zachowaniu niezbędnego minimum wymagań sieci. Zapraszamy ludzi z pozytywnym nastawieniem, którzy lubią odnosić sukcesy, przede wszystkim finansowe. :-)

Informacje o franczyzodawcy
Telakces.com
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa
609 28 28 28, 736 922 699
biuro@telakces.com
www.telakces.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Koba mail: rafal.koba@telakces.com

Sławek Skowronek mail: slawek.skowronek@telakces.com

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.