Brazilian Soccer Schools

Brazilian Soccer Schools
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - te wartości towarzyszą nam na każdym treningu.

Filozofia treningów w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznego piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Dążymy do rozwoju zawodników do poziomów wcześniej niespotykanym. Nasz cel, to wytrenowanie piłkarza kompletnego.

W Polsce działamy już od 2013 roku, w naszych zajęciach uczestniczy blisko 2.000 szczęśliwych dzieci. Wspierają nas takie gwiazdy piłki nożnej jak Socrates – kapitan piłkarskiej reprezentacji Brazylii w latach 1982 – 1986, Carlos Alberto czy Ronaldo.

Jednostki franczyzowe

50 miast w Polsce

Zdjęcie punktu systemu
zajęcia w szkołe piłki nożnej, zawodnicy na boisku
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces, oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca, dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowe, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy BSS doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Przewidywana suma inwestycji

Opłata wstępna: od 5 200 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
Opłata Bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć

Informacje o franczyzodawcy
Socatots Polska Sp. z o.o.
Al.Wojska Polskiego 184b, 71-256 Szczecin
91 350 95 60
franczyza@brazylijskieszkolki.pl
www.brazylijskieszkolki.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dorota Uciechowska

Firma jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.