5.10.15.

5 10 15
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Produkty sprzedawane w sieci sklepów 5.10.15. projektowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 12 roku życia. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych można kupić w około 220 sklepach 5.10.15. na terenie całego kraju oraz w sklepie  internetowym 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych i najszybciej rozwijających się systemów na rynku krajowym. Dobre wyniki osiągane przez sklepy franczyzowe powodują, że w naturalny sposób nasze zainteresowanie kieruje się w ich stronę. Sieć sklepów partnerskich rozwija się konsekwentnie i w tej chwili liczy sobie ponad 180 jednostek.

            Rynek zmienia się szybko, co wcześniej można było zaobserwować w większych miastach Teraz widać to także w mniejszych miejscowościach – dzieci rodzą się przecież wszędzie! Kiedy patrzymy na mapę kraju trudno jest znaleźć większy region, w którym nas nie ma. Dzięki rozwojowi modelu franczyzowego możemy szybko i precyzyjnie rozwijać się w nowych lokalizacjach, niezależnie od wielkości danego ośrodka.

            Sklepy z Partnerami handlowymi otwieramy w formacie agencyjnym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie systemu franczyzowego przyjaznego dla naszych Partnerów. Warto podkreślić, że franczyzobiorca nie musi inwestować w towar. To bardzo ważne w obecnej sytuacji rynkowej. Takie podejście umożliwia nam pełne zaangażowanie centralnych narzędzi analitycznych, natychmiastową reakcję całej sieci, a z drugiej strony uwalnia naszego partnera od ryzyka związanego z zarządzaniem towarem. Jesteśmy przygotowani na współpracę z osobami, które nie posiadają dużego doświadczenia w handlu. Umożliwia to przekazywany przez nas know-how oraz marka – jedna z najbardziej rozpoznawalnych w segmencie odzieży dziecięcej. Przygotowany w ten sposób system bardzo dobrze spisuje się w obecnych realiach rynkowych. Potwierdza to wiele sytuacji, w których z naszym obecnym partnerem otwieramy kolejne placówki. Koncept marki 5.10.15. zakłada oferowanie szerokiej gamy produktów w bardzo atrakcyjnych progach cenowych, co jest szczególnie ważne dla naszych klientów. Nie zapominamy również o dynamicznych akcjach promocyjnych towarzyszącym wprowadzaniu kolejnych sezonów. Nasi klienci to lubią, a nasi partnerzy o tym wiedzą. Tempo nowych otwarć potwierdza, że cieszymy się zaufaniem wśród franczyzobiorców.

Jednostki własne

25

Jednostki franczyzowe

180

Zdjęcie punktu systemu
Wnętrze sklepu z odzieżą dla dzieci 5.10.15
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy
 • Działanie pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki odzieży dziecięcej;
 • Wiedza oparta na 20 latach doświadczeń;
 • Pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji;
 • Kompleksowa oferta ubrań dla dzieci w wieku 0-12 lat;
 • Wsparcie Partnera i jego personelu w zakresie systemu i technik sprzedaży;
 • Liczne działania marketingowe i promocyjne;
 • Pomoc w tworzenia wizualizacji oraz ekspozycji sprzedażowych;
 • Każdy sklep franczyzowy 5.10.15 pozostaje pod stałą opieką regionalnego przedstawiciela firmy;
 • 5.10.15. zapewnia nieodpłatnie towar, zarządza nim i ponosi koszty przecen oraz końcówek kolekcji;
 • Jesteśmy solidną marką, nieustannie wspieramy naszych Partnerów poprzez indywidualne doradztwo.
Przewidywana suma inwestycji
 1. Opłata licencyjna płatna jednorazowo lub w ratach. W skład opłaty licencyjnej wchodzą:
  • Licencja na używanie znaku towarowego;
  • Know-how;
  • Projekt architektoniczny sklepu;
  • Wsparcie przed otwarciem sklepu;
  • Kompleksowe szkolenia;
 2. Całkowity koszt wyposażenia sklepu wynosi 29 990 zł (oferta dotyczy sklepów o pow. do 70 m2 z jedną standardową witryną).
Podstawowe wymagania sieci
 • Lokalizacja - centrum handlowe lub główna ulica handlowa w mieście liczącym minimum 15 tys. mieszkańców;
 • Powierzchnia handlowa min. 50 m2;
 • Nie wymagamy żadnego doświadczenia biznesowego.
Informacje o franczyzodawcy
Komex SA
ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa
(22) 647 88 19
franczyza@51015kids.eu
www.51015kids.eu
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Okpisz, tel. 602 433 600

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.