Socatots

Socatots
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, które w swojej metodzie wykorzystują elementy piłki nożnej. To właśnie dzięki temu dzieciaki uczą się aktywnego słuchania, współdziałania z rówieśnikami, ćwiczą równowagę.

Do tej pory w nasz program zaangażowało się ponad 2 miliony dzieci i rodziców z 55 krajów. Obecnie w ponad 800 szkółkach na świecie odbywają się systematyczne zajęcia. Wspierają nas takie gwiazdy piłki nożnej jak Soctrates - kapitan piłkarskiej reprezentacji Brazylii w latach 1982-1986, Carlos Albert czy Ronaldo.

Jednostki franczyzowe

93

Zdjęcie punktu systemu
Zajęcia piłkarskie Socatots.
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces, oparty jest na pomyśle, który sprawdził się w 55 krajach. Jako nasz franczyzobiorca, dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z Socatots masz szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots doceni każdy kto szuka wysoko rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Przewidywana suma inwestycji

od 5 do 50 tys. w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności.

Informacje o franczyzodawcy
Socatots Polska Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 184B, 71-256 Szczecin
504 100 502
(91) 350 95 61
franczyza@socatots.pl
www.socatots.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dorota Uciechowska

Firma jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.