07.04.2012

Skuter dla franczyzobiorcy

Osoby, które zdecydują się do końca lipca na współpracę z Crazy Piramid Pizza dostaną skuter i rabat w opłacie franczyzowej.

Od początku tego roku sieć pizzerii Crazy Piramid Pizza powiększyła się o cztery nowe punkty serwujące pizzę w rożku oraz dwie pełnowymiarowe pizzerie w Warszawie i w Katowicach. Pierwszy format biznesu różni się od drugiego mniejszą powierzchnią lokalu, menu skoncentrowanym na pizzy w rożku oraz mniejszej kwocie inwestycji. Firma Wojtex rozwija sieć Crazy Piramid Pizza oraz Biesiadowo.

Zdjęcie pizzy w rożku serwowanej w Crazy Piramid Pizza.

Franczyzobiorca może otworzyć pełnowymiarową pizzerię, w której obok pizzy w rożku znajdą się również tradycyjne pizze oraz inne dania.

- Osoby, które zdecydują się podpisać z nami umowę franczyzową do końca lipca, przez pół roku będą zwolnione z opłaty franczyzowej. Otrzymają od nas również 10 proc. upust na zakup wyposażenia lokalu. Na nowych franczyzobiorców czekają również darmowe skutery, którymi będą mogli dowieść pizzę w rożku do głodnych klientów – wymienia Wojciech Goduński, właściciel sieci.

Franczyzobiorca może otworzyć pełnowymiarową pizzerię, w której obok pizzy w rożku znajdą się również tradycyjne pizze oraz zapiekanki i hamburgery. Crazy Piramid Pizza może być również uzupełnieniem oferty już istniejącej pizzerii. Wojtex oferuje swoim partnerom przyczepy gastronomiczne, z których serwowana jest pizza.

Pizza w rożku dobrze radzi sobie także w Irlandii, skąd firma dostaje coraz więcej propozycji współpracy. Na razie na Zielonej Wsypie działa jedna pizzeria Crazy Piramid Pizza. Firma poszukuje masterfranczyzobiorców, którzy będą rozwijać sieć w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i Czechach.

(mak)