REKLAMA - OGŁOSZENIE

Samsung dla biznesu

Samsung wprowadza do sprzedaży produkty dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom. Jednym z nich jest monitor Smart Business TV.

W biznesie oprócz doskonałej oferty ważny jest także sposób w jaki docieramy z nią do grupy docelowej. Dlatego już niedługo firma Samsung wprowadzi do sprzedaży nową linię produktów dedykowanych małym i średnim przedsiębiorstwom, które chcą unowocześnić i uatrakcyjnić prezentację swojej oferty handlowej. Smart Business TV firmy Samsung to produkt, który został zaprojektowany z myślą o potrzebach osób prowadzących własne biznesy, takie jak sklepy, lokale gastronomiczne czy punkty usługowe, które poszukują nowych, bardziej atrakcyjnych form prezentacji oferty handlowej.

Smart Business TV wyprodukowany przez Samsunga Fot. Samsung

Smart Business TV Samsung daje możliwość prezentacji oferty handlowej w formie tekstu, filmów wideo lub zdjęć z jednoczesną emisją normalnego sygnału telewizyjnego

Urządzenia Smart Business łączą w sobie funkcjonalność telewizora konsumenckiego (porty HDMI, RGB, gniazdo USB, tuner telewizyjny, dodatkowy uchwyt mocowania na ścianie w pionie i w poziomie) z funkcjonalnością profesjonalnego monitora biznesowego (matryca LFD). Daje to możliwość prezentacji oferty handlowej w formie tekstu, filmów wideo lub zdjęć z jednoczesną emisją normalnego sygnału telewizyjnego.
- Urządzenie jest łatwe i intuicyjne w obsłudze. Treści do wyświetlenia można przygotować samodzielnie dzięki darmowej aplikacji MagicInfo Express, dostępnej zarówno na komputery PC jak i w wersji mobilnej na tablety i smartfony. Aplikacja posiada ponad 200 gotowych szablonów wyświetlania ofert, specjalnie przygotowanych z myślą o poszczególnych branżach, od odzieżowej po gastronomiczną. Po wybraniu jednego z nich, wystarczy wpisać tekst oraz wybrać zdjęcia lub pliki wideo do wyświetlenia - wyjaśnia Paweł Zaworski, product manager.

Podobnie można przygotować również własny szablon. Za pośrednictwem połączenia WiFi prezentację można przesłać bezpośrednio do Smart Business TV. Rozwiązanie gwarantuje nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy, które normalnie przeznaczone zostałyby np. na projekty graficzne. Samsung Smart Business TV gwarantuje 16 godzinny tryb pracy i 3-letnią gwarancję. Produkt będzie dostępny w dwóch cenach: wersja o przekątnej ekranu 40 cali w cenie 3069 zł oraz 48 cali w cenie 3689 zł.
(red)

 

Udostępnij artykuł