Forum: Skarbonka ma gwarancje bankowe!!! 1475

hert 21.03.2006 *.80.68.236.145

Jacku 007-nie możesz z góry przesądzać że związek z BISE to gorsze rozwiązanie, dlatego że tego nie wiesz. Tak naprawdę ,nikt nie wie jak to będzie funkcjonować i choć na pozór może wydawać się mniej korzystne (dot. agentów Skarbonki, gdyż tracą 5% prowizji)to idea może wydawać się słuszna i pozwoli przyszłym agentom spać spokojnie..ale tego nie wiem napewno-to tylko moje zdanie. PAF, p.Jacku tego Panu nie da.

Jacek007 21.03.2006 *.abrg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Do mojego przedmówcy.
Jeżli chodzi o spokojny sen to prosze się zapytać kogokolwiek ze Skarbonki czy wie co go czeka.
I Pan myśli, że Oni śpią spokojnie.

Pozdrawiam

hert 21.03.2006 *.80.68.236.145

jeśli bank daje gwarancję to jest to znacząca przewaga nad konkurencją.Myślę, że sen Skarbonkowców powinien być najspokojniejszy ze wszystkich snów konkurentów, którzy takiej gwarancji nie mają i raczej w najbliższym czasie nie otrzymają.

Jacek007 21.03.2006 *.abrg31.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jeżeli liczyć spokojny sen gwarancjami bankowymi to faktycznie śpią spokojniej. Ale czy to jest jakiś powód do samouwielbienia. Nie sądzę.

Pozdrawiam

Ciekawski 09.06.2006 *.aasg12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy biorcy Skarbonki moga sie wypowiedziec jak wyglada wspolpraca z bankiem Bise?? Czy warto zmieniac szyld?? Pozdrawiam

Szaman 26.09.2006 *.b164.star.net.pl

1
Witam! jestem nowy na forum, prowadze od 2 lat punkt okienka,nie narzekam, ale wszystko co wypracowałem tylko dzieki własnemu budowania zaufania wśród klientów,l a nie dzieki marce, to co tu czytam, oraz to co sie dzieje zaczyna mnie przerażać, jesli macie jakieś onfo na temat "lipy" prosspolu i powiązanych działań napiszcie.(utrzymuje z okienka całą rodzinę)Dzieki!!!

hert 27.09.2006 *.80.68.236.145

prosspoll z okienkiem to jedno, zaś skarbonka z BISE Bankiem to zupełnie inna bajka, inny segment i zdecydowanie lepszy poziom usług. Tego nie nalezy mylic ani tym bardziej łączyć.

Skarbek 09.10.2006 *.80.48.221.142

2
Witam!
O przyłączeniu się Skarbonki do Banku BISE nie wiedzą Tylko ci Agenci, którzy nie chcą.
Jestem Jedną z osób Prowadzącą Agencję Skarbonkę i o wszystkich zmianach jestem informowana na bierząco mało tego mogę do Adama albo do Oddziału Bise zadzwonić kiedy tylko mam na to ochotę i otrzymam odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie pytania.
CO do Adama to wykonał w tej sprawie dużo dobrej roboty i niech na tym nie zaprzestaje.

Skarbek 09.10.2006 *.80.48.221.142

2
I jeszcze jedno. Nie ma co prorokować - poczekamy, zobaczymy jak ułoży się współpraca z BISE ja czekam na zmiany z niecierpliwością.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.