Forum: Polbank 1475

Makler 18.05.2006 *.abxf127.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam,
Czy ktos z Was ma doswiadczenie jako Partner z tym Bankiem?
PZDR

przedsiebiorczy 18.05.2006 *.ato170.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
tez jestem ciekawy

wlasnie napislem im meila
teraz czekam na odp.

brutus 02.06.2006 *.cmy53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też wysyłałem maila, ale na razie cisza. Dodzwonić się nie można. Niezbyt dobrze to o nich świadczy.

goranjs 02.06.2006 *.62.29.133.85

Ja wysłałem kwestionariusz z Ich strony i ... też głucha cisza .

frompoland 05.06.2006 *.ip-195-242-255-78.catv.net.pl

4
ja wyslalem papiery w piatek a dzis dzwonila Pani Ania i zaproponowala wspolprace w Grojcu... jutro obejrze te nowa placowke a pojutrze jade na rozmowe do Pani Ani... o wszystim poinformuje na forum....

46adams 05.06.2006 *.bmu21.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
WItam
Wysłałem kwestionariusz gdzieśc ze dwa miesiące temu i cisza spróbuje jeszcze raz.
Ciekaw jestem czy to oni proponują lokalizację czy sami mamy sobie znaleśc bo tu kolega pisze ze jedzie dopiero obejrzeć w Grójcu dziwne

jarolakers78 05.06.2006 *.bih30.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy, w biznesie franchisingowym już działam, więc coś o tym wiem. Odnieść chciałem się do Polbanku. Otóż ja też jestem (może raczej byłem) zainteresowany współpracą z tą firmą, zachęciły mnie ku temu ich reklamy, tzn. ich potencjalne traktowanie klientów. Niestety, muszę stwierdzić, że raklamą sugerować sie nie powinno. Do Polbanku wysłałem aplikace 3-krotnie i... nic. Minęło już 3 tygodnie i zero kontaktu, nie mówię już o telefonie, ale o głupim mailu w stylu: przepraszamy, ale nie jetsteśmy zainteresowani współpracą z Panem lub coś w tym stylu. Widać, Polbank ma tylu chętnych, że może wśród potencjalnych inwestrów przebierać jak w ulęgałkach, ale jak to się ma do tego "innego" traktowania klientów Polbanku, bo przecież ja potencjalnym klientem jestem? Tylko czy warto? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi - chyba niektórzy z Was już dawno sobie na to odpowiedzieli!

frompoland 05.06.2006 *.ip-195-242-255-78.catv.net.pl

4
Witam kolegow i kolezanki... nie wiem pod jakiego maila wysylaliscie zgloszenie i czy uzyliscie do tego kwestionariusza ale jesli chcecie moge wam podac numer komorki do Pani Ani ktora zajmuje sie "partnerami" polbanku.
Jesli chodzi o oddzialy to mozna wybrac sobie lokalizacje ale trzeba miec silne uzasadnienie wyboru... ja wybralem Grojec bo z Warszawy mam blisko i oddzial juz jest prawie skonczony (gotowy do otarcia) jesli sa jeszcze jakies pytania to smialo... musimy duzo rozmawiac by posiadac wiedze... jutro dodam jakie sa warunki finansowe oferowane z ich strony...

angela 06.06.2006 *.arj114.internetdsl.tpnet.pl

3
Witam,
Czy myślicie,że warto jest interesować się Polbankiem, który jest praktycznie nie znany na rynku(na 10 osób,może jedna by wiedziała co to jest), a może to zaleta tego banku, coś innego nowego?Tyle ,że zwrot z inwestycji napewno bedzie dłuższy,bo długa promocja,opatrzenie się nowej instytucji na rynku.Ludzie w Polsce są raczej nieufni i wolą stare "wypróbowane"-choć drogie i nieprzyjazne Banki.Odnosząc się przy okazji do placówek Banku BPH, ich otwarcie jest znacznie tańsze,a i marka bardzo dobrze znana,a na forum przeczytać można ,że nie da się na tym zarobić.Dziwi mnie także dobór miejsc pod nowe placówki, np; Nasielsk-mieścina ok.20 tyś mieszkańców, gdzie oprócz PKO żaden inny bank nie widział tu potencjału, a tu prosze POLBANK. Co wy na to???

przedsiebiorczy 06.06.2006 *.aof221.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
znam mala miewscinke gzdie sa 3 bank
a cala gmina liczy 12 tys.
-spoldzielczy
-ing
-pko bp

angela 06.06.2006 *.vt82.internetdsl.tpnet.pl

3
No i co z tego, ale one są finansowane w inny sposób-centralnie(wiadomo, że tak samo jak w większych miastach centrala może zapłacić ogromne pieniądze za wynajęcie lokalu w cenrum za 15 -20 tyś), ale czy ty podjął byś się współpracy jakbyś miał płacić tyle za wynajęcie?

jarolakers78 06.06.2006 *.bjg233.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Ja do Pna FROMPOLAND. Jakim cudem udało Co się skontaktować z Polbankiem. Ja też jestem zainteresowany współpracą z nimi (chociaż już co raz mniej), ale nie dostaję od nich żadnej odpowiedzi. Wypełniałem ich formularz, wysyłałem aplikace, maila i nic. Spróbowałem wszystkiego. Bez skutku. Swoją drogą, jak Ci dzisiaj z nimi poszło?

frompoland 07.06.2006 *.ip-195-242-255-78.catv.net.pl

4
Witam,
wiec sprawa wyglada tak:
jesli nie macie GOTOWKI w wysokosci minimum 60tys PLN nie macie co wysylac aplkacji. Rozmawialem z jakas Pania dyr. i powiedziala mi ze maja setki chetnych temu na odpowiedz bedzie czekalo sie dluo, odpowiadaja wpierw tym osobom gdzie chca inwestowac czyli poludniowa polska chwilowo odpada

picadero 13.06.2006 *.abnv225.neoplus.adsl.tpnet.pl

Macie jakieś nowe wieści dotyczące współpracy z Polbankiem? Może ktoś się podzieli informacją ile można zarobić na czysto, mniej więcej :), albo chociaż powie czy warto z Polbankiem współpracować.

darcco 29.06.2006 *.gw.milenium.net.pl

3
Proszę o wszelkie informację na temat współpracy z Polbankiem ,może ktoś już prowadzi placówkę partnerską lub jest w trakcie otwierania.

janusz34 28.07.2006 *.aji238.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witamprosze o jakis kontakt do Pani Ani lub o nowe info sprawie PB EFG
Dzienki

bert27 10.08.2006 *.dyc122.internetdsl.tpnet.pl

3
inwestycja wymaga ponad 100 tys.zł. wpłata do banku 90 tys.zł, ubezpieczenia, szkolenia, i inne koszty. a nie ma żadnych gwarancji co do opłacalności działalności, tylko prowizje.

janusz34 10.08.2006 *.aiy154.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bert mozesz, moze mi wyslac jakis numer kontaktowy ?

bert27 11.08.2006 *.dyc122.internetdsl.tpnet.pl

3
do janusz 34: mogę przekazać Ci ddane kontaktowe, ale w tym celu wyślij do mnie e-mail. nie zamierzam ich upubliczniać.

Małgorzata 08.09.2006 *.static-62-233-207-99.devs.futuro.pl

20
Witam Państwa
Nazywam się Małgorzata Alicja Dudek i jestem dziennikarzem Gazety Bankowej. Tematem franchisingu w bankowości interesuję się od dłuższego czasu. Tym razem zajrzałam na forum by odnaleźć tu opinie partnerów banków na temat jakości współpracy z bankami. Zachęcam Panstwa do dzielenia się tymi opiniami również ze mną poprzez mail (mdudek@gb.pl) lub telefon (022 652 59 12). Szczególnie dużo uwagi poświęcam ostatnio Dominet Bankowi. Chętnie poznam również Państwa opinie o ofercie innych banków, a właściwie jakości współpracy z bankami.
Życzę Państwu powodzenia w prowadzeniu bankowych biznesów.
Małgorzata Alicja Dudek

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.