Forum: Czy warto otworzyć McDonald’s w miasteczku do 15 tys. mieszkańców?? - gastronomia 214

przedsiebiorczy 24.05.2006 *.ars245.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
ja wiem tylko tyle co znajomi mi mowili
wyzskiem - jest relacja wynagrodzenie i wlozonej praca.
skoro mowisz ze jest ciezka, to stawka godzinowa powina byc adekwatna
czy mozna nazwac ze stawta 3,5 netto jest adekawatna?
ja twierdze ze NIE

pozdrawiam

frompoland 05.06.2006 *.ip-195-242-255-78.catv.net.pl

4
yuzwa (22.05.2006 - princess.blt.pl):NAPISAŁ:

"...
-Radom, brak możliwości płacenia kartą!!:-)
Pozostawię to bez komentarza:-) ..."

Mam pytanie do kolegi yuzwa OD KIEDY W FAST FOODACH takich jak MAKDONALDS mozna placic karta ??

przedsiebiorczy 06.06.2006 *.aof221.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
w KFC mozna

Karol 03.09.2007 *.ip-213-17-164-70.netia.com.pl

Zastanawiam się nad otwarciem McDonalds w małym miasteczku. Sprawa wygląda następująco: Jest to niewielka miajscowość licząca koło 15 tyś mieszkańców. Tyle, że jest to miejscowość turystyczna- w lato odwiedza ją dużo turystów z zagranicy i Polski. Myślę, że biznes ten mógłby wypalić. Zwłąszcza, że w okolicy są cztery szkoły, na które mógłbym liczyć w porze zimowej. Proszę o rade w tej sprawie- zwłaszcza osoby, które zarządzają Mc w miejscowości podobnej, którą opisałem. Pozdrawiam

bartomada 04.09.2007 *.207-29.is.net.pl

Nie pytaj na forum internetowym tylko u McDonalda-to od nich zależy czy zaakceptują lokalizację.

artur student 11.09.2007 *.adq65.internetdsl.tpnet.pl

16
O ile mi wiadmoo MC ma wymagania co do liczby miszkańców miasta w którym ma powstać placówka, pewnie tak z 50 tys. powinno mieć

misiek002 15.09.2007 *.brm103.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
z tego co ja wiem napewno w taki mieście nie otworzysz McDonalds, poza tym zdajesz sobie sprawe jaki jest koszt otwarcia?

misiek002 15.09.2007 *.brm103.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
z tego co ja wiem napewno w taki mieście nie otworzysz McDonalds, poza tym zdajesz sobie sprawe jaki jest koszt otwarcia?

bartomada 15.09.2007 *.207-29.is.net.pl

w malym mieście to chyba bardziej sprawdzi sie coś typu Frasses Bar.Nie wiem,czy jest jakiś licencjodawca w Polsce(to chyba szwedzka sieć) ale na południu(Tarnów,Brzesko,Krynica)jest ich dość dużo i chyba nieźle sobie radzą(w Tarnowie jest 50 m od Mc Donalda i działa od kilku lat ).

lukas 08.10.2007 *.dag225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
wejdz na strone www.etna-distribution.pl, nowosc w Polsce na inwestycje w gastronomie, warto, powinno Cie to zainteresowac !wielkosc miasta nie ma znaczenia, wrecz zaleca sie mniejsze niz 50 tys mieszkancow

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.