Forum: Moodo - czy warto inwestować? - moda 114

dora1950 27.04.2009 *.host-81-190-83-39.stargard.mm.pl

53
Proszę o kontakt osoby,które prowadzą sklep Moodo.Bardzo pilne.Pozdrowienia.

krecikpl 02.05.2009 *.bbx95.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Czy ktoś może już odwiedził sklep tej firmy? co sądzicie o ich wyrobach? Czy warto zainwestować w tego typu franczyzę?

hala 22.05.2009 *.81.15.151.90

4

Dora właśnie mam zamiar poczynić u nich zakupy za kwotę 10000zł (partia próbna...) W tej chwili mam sklep we franczyzie tej co zdaje się Brutusi stoję na granicy bankructwa. Kiedy zacznę już sprzedawać Moodo to z pewnością podzielę się jak to idzie. Nie zastanawiałaś się nad wzięciem na próbę?

pozdrawiam

dora1950 24.05.2009 *.host-81-190-83-39.stargard.mm.pl

53

Hala napisz coś bliżej o tym próbnym zakupie.Czy jeżeli okaże się,że towar jest nietrafiony to Moodo zwraca za zakupiony towar?

Pozdrawiam

hala 23.06.2009 *.81.15.151.90

4
No i kupiłam towau za jakies 6tyś na początek. i jeszcze 2 partie po 1000 w tym tygodniu znowu się wybieam. Co tu dużo mówić towar się sprzedaje. Fajne ceny dobra jakość. Mam to dopiero od miesiąca więc tylko tyle mogę powiedzieć,  w chwili obecnej jestem zadowolona.

Larti 04.08.2009 *.ebm174.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Czytając to forum (jak i inne) nasuwają mi się dwa spostrzeżenia. Po pierwsze, jak ktoś chwali daną markę (tu: Moodo), to od razu inni oskarżają go, że jest przedstawicielem danej firmy, tak jakby po prostu nie mozna było współpracować we franczyczie z sukcesem. Po drugie, mało kto pisze konkretnie chociażby o tym w jakim mieście ma dany sklep. Podawane są tylko dane liczbowe. Tak jakby miasto X które ma 50 tysięcy mieszkańców, było tak samo rozwinięte jak miasto Y z taką sama liczbą mieszkanców ale w innym województwie. Wydaje mi się, że infrastruktura gospodarcza danego miasta ma spore znaczenie. Tak na koniec, to myślę (mimo, że nie byłem w żadnym salonie firmy Moodo), że ta marka jest godna uwagi. Przeglądałem kolekcje i przynajmniej na stronie internetowej wygladają spoko. Oczywiście wybieram się w najbliższym czasie, by sprawdzić wzrokowo i dotykowo ich ciuchy.

megaala 05.08.2009 *.89.174.25.100

2
<p>Uważajcie na tą firmę ,</p><p>słyszałam że rzeczy  niektóre się sprzedają ale za to inne to kompletne niewypały które nawet za pół ceny nie mozna sprzedać, a w sumie po sezonie bilans marży wychodzi prawie na zero</p><p>rzeczy wzorniczo są nawet całkiem ale jak sie dotknie to widać że są jakby z papieru, drugiego gatunku materiału,</p><p>ponadto jak już kupisz za gotówkę towar od nich to zapomnij, że odzyskasz pieniadze za wadliwy towar a sporo wadliwych rzeczy trafia się,</p><p>słyszałam od kogoś że klienci muszą siegać po instrumenty prawne aby odzyskać pieniądze  za niezałatwione reklamacje przedsprzedażne ale nie wiem czy to prawda- jednak w każdej takiej informacji jest jak zawsze troche ....racji</p><p>mozna także na fraczyzie podjąć z nimi współpracę ale trzeba liczyć się z kaucja ok. 35 tyś plus kilkadziesiąt na aranzację sklepu,  a w każdej szanującej się marce na rynku wystarczy tylko zabezpieczenie w postaci weksla. firma która chce obracać Twoimi pieniedzmi za pewne nie stoi finasowo dobrze lub ma nie do końca szczere zamiary.</p><p> kto nie wierzy to może  przekonać się na własnej skórze, pozdrawiam </p><p>wogóle w kryzysie wszelkie franczyzy to nie jest najlepszy pomysł!</p>

zyra 04.10.2009 *.ewo97.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Mysle o otwarciu sklepu w CH w Poznaniu. Zastanawiam sie dlaczego do tej pory nie bylo Moodo w zadnym duzym miescie.... Czy ta marka sie nie przyjmuje w takich lokalizacjach?

hala 15.10.2009 *.81.15.151.90

4

droga megaalu... nie wiem ile do czynienia ze sprzedażą w sklepie miałaś ale chyba troszkę mniej niż ja.

Z tego co kojarzę to gdziekolwiek byś się nie zatowarowała zawsze możesz mieć problem ze sprzedażą jakiegoś towaru- kupujesz na własną odpowiedzialność. Co do jakości moodo to nie odbiega ona od trolla housa itp. Reklamacje przedsprzedażne... kupuję od nich  od czerwca w sumie miałam tylko wymianę 4 ciuszków, która z resztą nastąpiła bez najmniejszego szemrania. Co do inwestycji franczyzowej też przesadziłaś ale kto ciekaw niech do nich dzwoni.

Zapewne czytającym nasuwa się pytanie czy jestem ich przedstawicielem, otóż nie, po prostu gdybym nie wprowadziła ciuchów moodo do swojego sklepu oxide/snazee nie wystarczyło by mi na rachunki;-). i jeszcze bardzo ważna kwestia bywam u nich po towar i przyznać muszę, że rzadko zdarza się spotkać firmę w której panuje tak miła atmosfera. To było by na tyle. 

angonow 06.01.2010 *.dynamic-78-8-219-239.ssp.dialog.net.pl

1
Droga megaala...
jest wielka bzdura to co wypisujesz na temat Moodo.
mam sklep od 11 m-cy w Galerii Handlowej i nie spotkalam sie z tak profesjonalna firma od dawna, mala firma, ale potrafi dzialac na dobrym poziomie. Prawda nie jest, ze kaucja wynosi 35 tys, uzaleznione jest to od osoby z ktora wspolpracuja, jezeli nie jestes wiarygodny to moze tyle musisz zaplacic.. ciuchy sa bardzo dobrej jakosci w  niewysokich cenach, aranzacja samego sklepu zblizona do wielkich marek (mowimy o nowej wizualizacji mebli). firma rozwija sie i co najwazniejsze pracuja w niej ludzie mili i bardzo pomocni.
polecam otwarcie Moodo wszystkim, ktorzy sie zastanawiaja, szkoda tylko ze w swojej ofercie maja tylko ciuchy damskie, ale kto wie co przyniesie jutro
pozdrawiam

calinka 11.11.2010 *.77-254-202-71.adsl.inetia.pl

2

Witam,

widzę iż dawno nie było wypowiedzi na temat MOODO.....

Mam zamiar otworzyc ten sklep na zasadzie franczyzyw miescie ok 40 tys mieszkańców.

Proszę o wypowiedż na temat współpracy...widzę ze z ostatnim czasie powstało duzo sklepów na zasadzie franczyzy i marka ciągle się rozwija. Czy jesteście zadowoleni...? jak kręci się biznes....?

toto 12.11.2010 *.afjd18.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Jeśli w mieście nie ma silnej konkurencji, to można zaryzykować. Jeśli jednak jest Cropp, House, Butik, Ups etc. to nie warto. Obecnie biznes odzieżowy to ciężki kawałek chleba, klienci z uwagi na kryzys wydają mniej pieniędzy, a konkurencja ze strony dużych sieci jest coraz większa.

tomaszz 17.11.2010 *.dynamic-78-8-95-3.ssp.dialog.net.pl

7

gdzie w miescie 40 tysiecy nie ma konkurencji? cz to jest lpp cz redan cz to yups czy butik zawsze cos wystepuje..a ze to jest ciezki kawałek chleba bo ludzie mniej wydaja to wszytsko zalezy od miejsca i wysokosci czynszu..kto nic nie robi nie popełnia błedów i dlatego jak nie spróbujesz to nie bedziesz wiedzieć czy warto..sam prowadze jeden sklep i planuje otwarcie drugiego, nie jest kolorowo ale trzeba walczyć bo nikt w zyciu nie da Ci nic za darmo a nawet bedzie chciał cos zabrać. ja nie kupuje za gotwke mam franczyze i nie wiem czy bym sie zdecydował zatowarować cały sklep za gotówke - ale jak sam kupisz sam ustalasz ceny przeceny i mozesz mieć 100% marzy nikt Ci nie zabroni, a w sieci masz ceny z góry. minusów jest tyle co plusów..a najlepiej samemu stworzyć sobie mała sieć własnych sklepów  - tylko ze to duzo nakładów no i trzeba sie wybrać do producenta..moze kiedyś teraz jestem za krótki

mario0202 27.04.2011 *.fch6.internetdsl.tpnet.pl

1

WITAM

POWAŻNIE MYŚLĘ O OTWARCIU MOODO W MIEŚCIE OK 50 TYŚ  MAM LOKAL W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI MACIE JAKIEŚ INFO JAK TO SIĘ SPRZEDAJE CZY KLIENCI SĄ ZADOWOLENI Z ZAKUPU 

DZIĘKI

Jaras 30.05.2011 *.afaq12.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Jak w temacie proszę o opinie osoby które współpracują z tą firmą odzieżową.

Monika230482 12.11.2014 *.router-nat.net.voice-net.pl

1

Mam zamiar rozpocząć współpracę z firmą MOODO czy jest tu ktoś kto współpracuje z nimi czy mogła bym sie coś dowiedzieć na temat współpracy z nimi jak wyglądają obroty czy w dzisiejszych czasach to sie opłaca

Małgorzata Felczyńska 19.10.2015 *.atq92.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

Planuje otworzyc sklep moodo na zasadzie franczyzny i zastanawiam sie czy sie opłaca w miejscowosci 50tys mieszkanców.Proszę o opinie.

waldemord13 30.12.2015 *.078088105082.kwidzyn.vectranet.pl

1

Witam, widzę, że temat umarł. Jeżeli ktoś z poprzedników rozpoczął współpracę z Moodo, bardzo proszę o odświeżenie informacji (szerzej każdy się rozpisał w 2008 roku - trochę już dawno). Zamierzam wejść we franczyzę, ale chciałbym poznać opinie z drugiej strony. Dzięki.

Mela 31.07.2016 *.194.152.50.122

4

Sprzedam wyposażenie sklepu franczyzowego Moodo. Jeśli ktoś ma sklep i chce go powiększyć jest to bardzo dobra oferta. Jest to również doskonałe i tanie rozwiązanie dla nowo powstającego sklepu. Istnieje też możliwość przejęcia franczyzy od nas w naszym mieście. Powód oferty jest prozaiczny: wyjazd za granicę na kontrakt.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Powiem jako klientka - lubię sklep Moodo i żałuję, że u mnie w mieście nie ma ich punktu. Więc ja bym inwestowała.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.