Forum o artykule: Załóż firmę na bezrobociu 1482

Woojciechu 29.11.2010 *.dxp115.internetdsl.tpnet.pl

1
Osobiście też jestem zdania, że w sytuacji, w której człowiek siedzi na bezrobociu, a poszukiwania pracy przez dłuższy czas nie przynoszą żadnych efektów - własna firma jest naprawdę niezłą opcją. Tym bardziej, że założenie takiej jednoosobowej działalności raczej nie jest niczym trudnym czy niewykonalnym. Polecam do poczytania artykuł, w którym Marek Krzyżanowski z projektu TEKLA PLUS podpowiada, jak założyć taką firmę, co można z tego mieć itd.: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pracuj-na-wlasny-rachunek-czyli-dlaczego-warto-byc-swoim-wlasnym-szefem-2246910.html

agni... 10.12.2010 *.static-87-105-71-44.ssp.dialog.net.pl

2
Prosze mi powiedziec, kogo dotyczy ta dotacja, jakich osób?czy osoba, która sama rozwiazała umowe o prace z pracodawca i ma status bezrobotnego bez prawa do zasiłku moze ubiegac sie o taka dotacje na własny biznes?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.