Forum do artykułu: Podwójna ofensywa

16.02.2011
wypowiedzi: 352
*.telbeskid.com.pl

Ja się skończę ze śmiechu! Szanowna REDAKCJI, nie bądźcie żałośni w pogoni za pieniądzem !!!!

Ludzie znający temat i branże od dawna piszą, że 40 tysięcy to bzdura, a koncept pizzy w rożku (według filmu instruktażowego odgżewanej w mikrofali) to najzwyklejszy shit, a wy z uporem maniaka piszecie, że cacy - fajne i wogóle nic tylko w to wchodzić.

Naprawdę proszę o nieco więcej szacunku dla stałych użytkowików tego serwisu - może wtedy zrozumiecie, dlaczego nagle umarło Wam forum - kiedyś bardzo żywe, a dziś korzysta z niego mało osób, a jeśli już to głownie po to by " z powodu choroby lub pilnego wyjazdu odsprzedać bardzo dochodowy biznes" - to są właśnie efekty takich artykułow jak ten komentowany przeze mnie. Taką wazeliną i zakłamywaniem rzeczywistości ZABIJACIE W POLSCE FRANCZYZĘ !!

18.02.2011
wypowiedzi: 64
*.master.pl

POPIERAM!

Ten serwis przestal byc serwisem informacyjnym. To zwykla maszynka do robienia kasy z reklam od franczyzodawcow,ktorzy robia kase na naiwnych franczyzodawcach...

18.02.2011
wypowiedzi: 64
*.master.pl

franczyzobiorcach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.