Forum o artykule: Ubezpieczenie z marketu 1483

loko26 26.02.2011 *.ecl139.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
jak widzę tego gościa to mi aż niedobrze się robi...

Katicu 02.02.2018 *.185.112.181.108

7

Da się tu komentować?

Katicu 02.02.2018 *.185.112.181.108

7

Prowadzę od kilku lat swoją agencję ubezpieczeń https://tcubezpieczenia.pl Ubezpieczenia to nie jest taki prosty biznes. Na przykład za ubezpieczenia samochodowe - komunikacyjne OC i AC są raczej dość małe prowizję. Trudno mi sobie wyobrazić jakby jeszcze miała płacić opłatę za franszyzę. Wszystko kosztuje, dzierżawa lokalu i inne rachunki oraz koszty działalności. Nie wiem z jakimi kosztami by się miała wiązać taka działalność jako ten market ubezpieczeń, ale w zasadzie chyba nie różni się to niczym w stosunku do zwykłej agencji ubezpieczeniowej porównującej oferty wielu towarzystw. Ja współpracuję z 15stoma towarzystwami. Praktycznie wszystkimi znanymi : Ergo Hestia, MTU, Warta, PZU, Gothaer, Link4, AXA, Proama, Generali, HDI, Uniqa, InterRisk, Allianz, Aviva, Compensa. Także da się bez problemu większego. Tylko trzeba trochę kontaktów i oczywiście doświadczenia.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.