Forum o artykule: Skuteczna i tania reklama małej firmy 1475

maxell3 19.07.2010 *.chello089076196073.chello.pl

1

Witam,

 Proszę Was o radę jak zareklamować najbardziej skutecznie swoją firmę? Tanim i skutecznym kosztem. 

Ulotki? bilbord? reklama w necie? i co jeszcze mozliwe?

pozdrawiam

stuard4 21.07.2010 *.chello089076196073.chello.pl

1
Ja uważam ze reklama musi być oryginalna bardzo.
Baner według mnie to drogi koszt, co miesiąc płacić po ok 300 zł.
Ja bym Ci polecał ulotki, zawsze przyciągną uwagę każdego.. Drugim sposobem reklamy jest oklejanie samochodu, świetna reklama, jak jeździsz to reklamujesz swoją firmę :)Ja zamierzam zaniedługo okleić samochód swój firmowy. Wybrałem zakład w Ząbkach. Słyszałem, że ma swietną renomę. Pozdrawiam :)

webiq 12.12.2011 *.staticline58611.toya.net.pl

1
Witam serdecznie, jestem właścicielem m.in. firmy informatycznej która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem witryn internetowych, po przeczytaniu tego artykułu a konkretniej tematu \"Strona internetowa\". Po przeczytaniu rad dotyczących zakupienia strony za 300 zł lub polecenia aby zrobił to gimnazjalista, czuje się zdegustowany ... Czemu ? strona internetowa w obecnych czasach to oczywiście podstawa marketingu, ale źle wykonana strona internetowa może wyłącznie zaszkodzić danej firmie, za 300 zł nie ma realnych szans na wykonanie profesjonalnej, przyciągającej, dobrze pozycjonującej się strony www, wykonanej zgodnie ze standardami światowymi, za 300 zł wykona Państwu uczeń stronę - owszem, pewnie i za mniejszą kwotę, ale czy można porównać fiata 126p do mercedesa SL ? Na pewno nie, więc jeśli ktoś wybiera tanią stronę musi się liczyć, że nie przyciągnie wielu internautów, nie będzie dobrze się pozycjonowała czyli w zasadzie nie będzie istnieć, nikomu nie jest potrzebna strona na którą nikt nie wchodzi, a jeśli wejdzie to szybko z niej ucieka. Za kończenie radzę Państwu dobrze się zastanowić czy wybrać profesjonalną firmę ? czy gimnazjalistę/licealistę bez doświadczenia i niezbędnych umiejętności. Wszystkich serdecznie pozdrawiam, Michał K.

Bartek79 23.08.2012 *.host-184-249.cela.pl

1

Najlepszym sposobem bezpłatnej reklamy w internecie jest dodawanie wpisów najlepiej na stronach związanych w jakiś sposób z naszą działalnością.

Karol32 30.08.2012 *.abmj225.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

a ja Polecam firmę The Best Position www.thebest-position.pl


Wy pozycjonują słowo gry nawet w cenie na którą stać każdego - 24 godzinny tryb pracy i nie ściemniane jak większość pseudo biur pozycjonerskich pracujących od 8-16


Panowie wy pozycjonowali mi stronjkę w 2 tygodnie Polecam The Best Position wszystkim:):)

Lotta 29.10.2012 *.acwl180.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
jak stoi powyżej: pozycjonowanie to impreza na 24h na dobę. no a żeby pozostać w temacie reklamy... odsyłam zainteresowanych do innego artykułu: http://www.premium-consulting.pl/blog/jak-skutecznie-reklamowac-swoja-firme/ niby kwestia ta sama ale ujecie tematu nieco odmienne. a generalnie z reklama tak jak ze wszystkim: nie każdego stać na najtańsze rozwiązania :)

wikii 29.01.2013 *.user-164-127-177-242.play-internet.pl

20

Marketing szeptany - w tych czasach najlepsza forma reklamy:)

Eizzy 21.02.2013 *.router3.webino.pl

1

Wszystko zależy od tego w jakiej branży działasz oraz do kogo kierujesz swój produkt. Druk ulotek i wykup banerów wiąże się z dużymi kosztami. Jeśli uważasz, że odbiorcy Twojego produktu korzystają z interntu, koniecznie załuż stronę internetową, fanpage na fb, możesz też poszeptać na forach i blogach o swojej firmie.

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Jeżeli chodzi o reklamę wąłsnej firmy to tutaj masz szerokie pole do popisu,przede wszystkim ważne jest to aby potencjalni klienci usłyszeli czy też zobaczyli nazwę Twojej firmy. tanim kosztem bardzo ciężko będzie Ci to osiągnąć. Proponuję wykorzystać internet,lokalną prasę oraz radio.

ela33 19.03.2013 *.178235232210.warszawa.vectranet.pl

1

Ostatnio znalazłam fajny portal www.polskijarmark.pl Portal dla polskich firm i ich produktów. Łatwo można dotrzeć do klientów. Wszystko jest za darmo, wiec mozna bez obaw korzystac. Można też dostać jakieś prezenty :)

markos1 11.04.2013 *.epv95.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Po prostu zacznij się reklamować w bazach firm tego typu

Monikamas 16.04.2013 *.abdl64.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Witam, jak czytam komentarze to aż niechce mi się wierzyć... 300 zł czy nawet 200 zł w zupełności wystarczy na rozreklamowanie biznesu. Pieniądz robi pieniądz... ja z mężem przeznaczyliśmy na reklamę swojej firmy podajże 300 zł i to wystarczyło!! mało tego skorzystałam z firmy.... Biztarget . BizTarget dostosuje się do budżetu, nawet jeśli to ma być 100 zł... działam już ponad rok i więcej nie potrzebowałam tworzyć reklamy... 300 zł wystarczyło:) Pozdrawiam i proszę sprawdźcie sobie tą firmę zanim skomentujecie:)

lukkkk 25.04.2013 *.dfs121.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

A ja uważam, że nie ma biznesu bez reklamy:) Najważniejsze to dobra promocja, dlatego warto nawiązać współpracę z firmą zajmującą się reklamą:) Polecam biz-target

Solid 26.04.2013 *.217.30.159.22

26

Czekamy na 3 konto tej \"firemki\", może chociaż z innego adresu napiszecie?

stefan4 21.08.2013 *.router3.webino.pl

1

Z pewnością najlepszą formą reklamy dla takiej niewielkiej firmy będą ogłoszenia w lokalnej prasie, tablice reklamowe oraz kolportaż ulotek.

Muszka 02.09.2013 *.tor18.anonymizer.ccc.de

1

Poszukuje czegos co pozwoli mi tanio zbudowac prosty prrogram lojalnosciowy. myslalam na poczatek o wysylce maili i sms do klientow z promocjami i nowosciami. boje sie jednak kosztow, pomylek, a przez to zdenerwowaonia klientow. chce to robic w pelni zgpdnie z prawem i nie chce spamowac. czu mozecie polecic jakies oprogramowani ktore mi pomoze nad tym zapanowac?

mauro 04.09.2013 *.aawf224.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

Trzeba szukac firmy z pozycją na rynku, jezeli chodzi oreklame w internecie, jaki sklep, taka strona.

Fragles 07.09.2013 *.nat.pl35.fiberway.pl

2

Zbuduj sieć firm, które ciebie polecają i wyróżnij się czymś na rynku. To najbardziej skuteczny sposób na tanią reklamę.

anies 12.09.2013 *.idm161.internetdsl.tpnet.pl

2

zgadzam się z wikii najlepszą reklamą jest zadowolony klient

Kaki_1981 18.09.2013 *.CMPC-089-239-104-162.CNet.Gawex.PL

2

Najlepiej w internecie ;) na forach, katalogach i portalach społecznościowych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.