Forum: Glob inkasso 1475

lolek 18.02.2004 *.217.8.179.146

Wszystkie te windykacje nie są zbyt skuteczne

KrKrk 18.02.2004 *.xz182.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hm windykacje mało skuteczne, nie prawda skuteczne sa tylko wtedy gdy je umiemy lub chcemy szybko wynajac a nie wtedy gdzy wierzymy łaskawie ze dłuznik odda nam pieniadze bo tak obiecuje a firma plajtuje... He pewnie chcemy zaoszczedzic a tracimy:) Wiem jak jest a co do Globu to polecam zakup Licencji Jak narazie mi sie to opłaca a pan aaa chciałby wszystko za darmo:) jak pan wpłaci to pan nie pożałuje. Operator

tr 19.02.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

A może Pan powyżej przedstawi się i poda kontakt do swojej firmy? Będzie to chyba pierwszy ujawniony, zadowolony biorca licencji. Bo nie jest to oczywiście franczyza, co dobitnie napisane jest w umowie. Czyż nie? A dlaczego? Bo Panowie, którzy wymyślili ten biznes są ludźmi inteligentnymi i doskonale wiedzą, że franczyza nakłada na dawcę wiele więcej obowiązków niż licencja. Oczywiście w grę wchodzi również brak przepisów regulujących franchising w Polsce ale... Nie można budować interesu na naiwności i niedoborach finansowych społeczeństwa. Może wreszcie GLOB inkasso przedstawi swoich biorców, którzy zaopiniują współpracę, albo niech sami się odezwią i pzredstawią. W końcu nie mogą zarabiać pieniędzy nie komunikując się ze światem. A jesli nie, to trzeba się przyznać, że marzą się fajne auta, wczasy na Florydzie i długonoga sekretarka, a pomysł jest kiepski.
Pozdrawiam biorców licencji, którzy za chwilę przedstawią się i zabiorą głos.

Darkle 19.02.2004 *.pe81.radomsko.sdi.tpnet.pl

Dołączam się do wypowiedzi tr. Też chciałbym dowiedzieć się czegoś od osób prowadzących już tę działalność. Od przedstawicieli firmy zbyt wiele się nie dowiedziałem, potrzebuję informacji które pomogą mi w podjęciu decyzji.

gerti 19.02.2004 *.217.8.179.146

Również poproszę

KrKrk 20.02.2004 *.th231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, witam nie wiem czy ujawniać swoje dane na tej stronce, bo mogę być zalany setką telefonów z pytaniami... Co do tego czy też jest to franczyna czy nie mogę rozwiać wszelkie wątpliwości, że jest, pomimo swoich małych niedociągnięć jednak Glob stara sie udoskonalać nasz system itp. Co do wahań hm ja nie mogę powiedzieć ze jest to pomysł na 5 kokosów nie zbijam Mercedesa S Klasy jeszcze nie mam.. No, ale działam dopiero od kilku miesięcy. Wiec Powiem tak, jeśli ktoś nie chce stracić a zarobić polecam Glob. Szczegółowych informacji mogę udzielić pod adresem e-mail Large21@interia.pl tam może niektórym zdradzę numer telefonu.
Pozdrawiam

Anonim 26.02.2004 *.north-fish.intermedia.com.pl

Więc o co chodzi z tym Glob Inkasso? "zapłać 10 tysiecy złotych a my powiemy ci, co masz dalej robić". Co to za firma? Dlaczego nie ujawnia partnerów? Jakie korzenie australijskie?

Mati 28.02.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

Mam pytanko do kogos kto prowadzi Global inaksso. Czy ten tajemniczy system na którym opiera sie Globall inaksso polega na tym że do osoby która ma zapłacić jakieś należności mają przyjść jakieś osiłki i wymusić te należności siłą? Czy to oto chodzi czy ta firma zajmuje sie wycia=ganiem długów w jakiś inny prawny sposób? Prosze o odpowiedz

ajko 01.03.2004 *.217.8.179.146

A jaki jest inny sposób, jak nie osiłki ???

Leon 25.03.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

Z tego co mi sie udało dowiedzieć to jednak nie wykorzystują tych tzw osiłków do odzsykania należności, działają tylko i wyłącznie zgodnie z prawem

Arek 02.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

no to co jest w koncu z ta firma ,jast czy jej niema

natali 03.04.2004 *.w3cacheB.dolsat.pl

Fancier powiem ci ze mam cos dla ciebie na czym mogl bys zarobic, ale nie wiem czy chcesz sie bawic w uslugi.

Fancier 04.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

natali.jestem zaiteresowana .nawijaj!!

john_cleese 04.04.2004 *.nat2.radiostrada.pl

Natali jak masz jakis pomysl to chetnie skorzystam. prosze o maila.

john_cleese 04.04.2004 *.nat2.radiostrada.pl

john_cleese@wp.pl

LeonZ 05.04.2004 *.cj18.internetdsl.tpnet.pl

Ja równiez jestem zainteresowany współpracą.Prosze o maila: Leonzjawin@wp.pl

mp 17.05.2004 *.kobra.zak.com.pl

Szukam osób współpracujących z GLOB-INKASSO z Poznania

Karolina 17.05.2004 *.193.243.146.209

Również poszukuje informacji od biorców licencji. Za wszystkie z gory dziekuje.

Michał 18.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

I co nikt nic nie wie na temat oferty glob-inkasso

Krak 18.05.2004 *.tf39.neoplus.adsl.tpnet.pl

moze mają tyle roboty ze nie maja czasu wypić kawy a co dopiero wpisać się na forum
:-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.