Forum: Glob inkasso 1475

Karol 20.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

A czy ta firma gdzieś już działa

Maciej 22.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Dzwoniłem do Glob-Inkasso mają ciekawą ofertę. Konkurencyjną w stosunku do Mieszka Grosika i Złotówki

Maciej 30.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Zajmują się wierzytelnościami i wymyślili jeszcze polską sieć opłat. Coś jak Grosik i Mieszko i Złotówka. Dzwoniłem do nich obiecali przesłać swoją ofertę i tak czekam juz ponad tydzień. I nic jeszcze nie doszło. Czy ta firma jest wiarygodna jak tak "zlewa" klienta. Odpowiedzcie sobie sami

Ja też. 31.05.2004 *.jt227.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też czekam już jakiś czas i nic.

Maciej 02.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

W końcu dostałem od nich ofertę. Trochę się zawiodłem. Ich cena otworzenia punktu w porównaniu z konkurencją nie jest za ciekawa.

Anonim 06.06.2004 *.bow127.neoplus.adsl.tpnet.pl

A czy ta firma glob inkaso nie nalezy czasem do Lecha Grobelnego??? Tego co miał BKO i zwiał z kasą??? Kiedyś w telewizji oglądałem wywiad z Grobelnym który po odsiadce w pierdlu uruchomił firmę windykacyjną. Czy to nie jest czasem glob inkaso właśnie?

Maciej 07.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Czy ta firma działa pod szyldem Glob-Inkasso czy Grupa Inkasso.

Grzegorz 09.06.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Czy ktoś prowadzi z WAS punkt INKASSO.

Redrad 23.08.2004 *.xdsl-796.zgora.dialog.net.pl

2
Poważnie rozważam możliwość nawiązania współpracy z Glob inkasso- ale otrzymana informacja jest dość ogólnikowa, dlatego proszę biorców o informacje:
- jaka jest pomoc ze strony firmy?
- jaka jest ściągalność wierzytelności i rentowność przedsięwzięcia?
- jaki jest ewentualny rynek ? Pozdrawiam wszystkich serdecznie

KrKrk 24.08.2004 *.bor222.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Dla zainteresowanych odstąpie licencję oddział który dobrze prospreuje od roku.. Large21@interia.pl

mArcin 21.03.2005 *.43-goc-8.acn.waw.pl

1
Byłem uczestnikiem systemu Glob Inkasso, może komuś moja wypowiedź wyda się zbyt tendencyjna, ale pragnę wszystkich potencjalnych zainteresowanych tym systemem przestrzec - nie warto. Dopiero po podpisaniu umowy przedstawią wam sposób działania systemu i "zalety" są tam takie banały o których wie każdy kto choć trochę prowadził własną działalność gospodarczą i miał kłopoty z odzyskaniem swoich należności. Jeżeli jest ktoś zainteresownny podaniem szczegółów to proszę o maila dopiero wtedy podam swój nr telefonu i przedstawię jednostronne zasady współpracy Glob z Operatorami marcin69@op.pl

polo 21.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Witam,to jeszcze jeden dowód na to że te firmy to cwani naciągacze żerujący na naszej naiwności,marzeniach oraz chęci działania na własnym.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.