Forum o artykule: Freshmarket jak świeże bułeczki 132

marcinl 13.12.2012 *.acof112.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Świeże jak kabanosy... http://oi50.tinypic.com/2wp5frt.jpg http://oi48.tinypic.com/xd5pwo.jpg

obiektywny komentator 13.12.2012 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Nie żebym bronił FeshMarketu, bo nie mam w tym żadnego interesu, ale .... 

1) co potwierdza fakt, że kabanosy te zostały zakupione w sieci sklepów FreshMarket?

2) co potwierdza fakt, że prezentowany stary kabanos pochodzi z paczki, którą widać na zdjęciu?

3) patrząc na opakowanie kabanosów i tego jednego nieszczęsnego należy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że tylko ślepy by nie widział, w takim opakowaniu jednego kabanosa, który wyróżnia się wyglądem na tle pozostałych

Jak dla mnie bardzo naciągane!

darecki 19.12.2012 *.212-106-16-19.adsl.inetia.pl

3

Z tej żabki to najlepsza jest ta laska:):)

tamarat 12.01.2013 *.host-195-26-72-57.ip.jarsat.pl

1

Witam! W mojej dzielnicy Gdańsk- Brzeźno powstał niedawno freshmarket i do tej pory byłam zadowolona z obsługi ( dość módy personel) i z produktów.

Dzisiaj moja 9-letnia córka poszła kupić sobie coś słodkiego. Otrzymała na zakupy 50 zł.

Zakupy były na kwotę 15 zł. Panie tłumacząc się,że nie mają jak wydać wydały jej resztę w postaci 10-20 groszówek. Otrzymała drobne w woreczku.

Ktoś mógłby polemizować, bo przecież drobne to też pieniądze. Dziecko jednak przyszło z płaczem , bo przecież nie było w stanie sprawdzić czy panie wydały jej resztę dobrze.

Jestem ciekawa czy postąpiłyby tak samo z dorosłym klientem?

No cóż małemu człowiekowi można wszystko wcisnąć. Z drobnymi zawsze jest kłopot.

Poszłam to wyjaśnić i przy mnie  dorosłemu klientowi wydawały normalne pieniądze.

No cóż brak profesjonalizmu i szacunku do klienta to jest moja opinia o tym sklepie w Gdańsku- Brzeźnie.

Sklep tylko stracił klienta, bo nie ufam już osobom tam pracującym. Będę na zakupy chodzić do konkurencji.

japanese 11.06.2013 *.host-94-231-62-84.ip.jarsat.pl

21

Kolo mnie takze jest freshmarket. Niby fajnie ale ceny jak w najdrozszych delikatesach, towaru malo, najgorzej z pieczywem, czesto malo i twarde. Jedyny plus to to, ze otwarty w swieta. Ale z tego co slyszalem beda zamykac po roku bo sie nie oplaca.

jaqaline 02.09.2013 *.host-109-107-15-249.ip.jarsat.pl

2

ja uważam ze sklep to nie bank, to ze personel (co z tego ze młody) nie mial drobnych to nie grzech! sam nieraz widze jak do sklepu przychodzi ktos robiący zakupy za pare zł a placi stówa... nech sie nazbiera takich osób kilka na godzine i kasetka bez drobnych gotowa, pracowalem w sklpie i wiem jakie czasem bezmuzgi przychodza ! wstyd mi za was, a to ze dzieciak dostal drobne... no coz na kazdego moglo trafic,wychowujech dziecko na debila spolecznego, przeciez nic sie nie stalo, sama pewnie siedzisz za biurkiem i przekladasz papierki albo dzwonic do ludzi z super oferta, wszedzie sa tylko ludzie i trzeba troche pomyslec zamim sie cos napisze, milo

ci teraz jak ktos ocenia Twoje postepowanie zupelnie

cie nie znajac???

mauro 04.09.2013 *.aawf224.neoplus.adsl.tpnet.pl

113

No cóż środek płatniczy, jeżeli nie miały innej opcji, nie sądze by zrobiły to umyślnie :/

Bartekbedi 16.10.2013 *.193-34-0-1.chelmnet.pl

11

Gdańsk Morena - dzieją się bardzo dziwne rzeczy, personel jest zmieniany co tydzień/dwa nie wiem o co chodzi, ale mówi się, że szefowa jest nienormalna..więc pewnie chodzi o niewypłacanie kasy albo \"nieatrakcyjne warunki pracy\"

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.