Forum o artykule: Wegetarianie tylko w metropoliach 214

Janka nie jadła śniadanka 22.12.2012 *.rtr-385-v140-ip-140-82.zax.pl

3
hmm... to, że jakaś restauracja ma bezmięsne menu, wcale nie oznacza, że stołują się tam tylko wegetarianie. Osobiście jem mięso - lubię je i uważam za potrzebne w diecie - kupuję mięso tylko ekologiczne (bardzo dobre i świeże jest w Organic), bo wiem, że jest tam hodowane w sposób humanitarny. I mimo mojego miesożerstwa stłuję się w Green Way\'u od czasu do czaszu...

GeorgeTM 22.12.2012 *.37.30.35.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

44

A wystarczyło dojść do 5 linijki tekstu: \"Oznacza to, że mniej niż pół miliona jest klientami restauracji wegetariańskich. Oczywiście tego typu lokale również chętnie odwiedzają osoby, dla których to miła zmiana w menu.\" ......

Janka nie jadła śniadanka 23.12.2012 *.79.124.100.119.rybnet.pl

3
Racja, nie doczytałam - tytuł jest nieco mylący i chyba zbyt wyrazisty, ale widać takie są współczesne standardy. Choć podany fragment jest dla mnie trochę nielogiczny: \"Szacuje się, że jedynie co setny Polak nie je mięsa. Oznacza to, że mniej niż pół miliona jest klientami restauracji wegetariańskich. Oczywiście tego typu lokale również chętnie odwiedzają osoby, dla których to miła zmiana w menu.\" Ta półmilionowa klientela to tylko wegetarianie, czy również mięsożercy? Czy wegetariańskie restauracje odwiedza mniej niż pół miliona Polaków-wegetarian (co 100 z 40 mln...) + mięsożercy? Bardzo mętne te statystyki... No i nie wiem, czy w Green Way\'u serwowana jest żywność ekologiczne (prawdziwie ekologiczna), a tak poniekąd wynika z artykułu...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.