Forum o artykule: Szwejk w natarciu 170

Szwejkowy 08.09.2013 *.ip-37-109-79-218.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1
Aktualnie nie ma już żadnej restauracji w sieci franchisingowej \'Hospoda U Svejka\". Właściciel franczyzy był zbyt zachłannych na pieniądze i zamiast wspierać jakkolwiek punkty franczyzowe skupiał się na tym, aby wyciągnąć z nich jak najwiecej pieniędzy. Tym sposobem ciężko było przetrwać Hospodom na rynku pełnym konkurencji skoro właściciele punktów zamiast inwestować w lokale musieli cały zysk oddawać panu A.T. a nie otrzymywali nic w zamian. A na dodatek teraz ciąga ich po sądach za to, że zamknęli restauracje przed końcem trwania umowy i domaga się kosmicznych odszkodowań... Tą opinią chcę przestrzec każdego kto chciałaby zainwestować w lokal franczyzowy \'Hospoda U Svejka\".

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.