Forum: Księgowość we własnej firmie

24.06.2014
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

korzystacie z programów online do fakturowania? jaki możecie polecić? 

24.06.2014
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

z tym, że interesują mnie tylko płatne rozwiązania, za darmowe programy dziękuję, mam złe wspomnienia...

27.06.2014
wypowiedzi: 104
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

bizina wypróbuj

05.11.2014
wypowiedź: 1
*.elpos.net

Warto skorzystać z tzw. Amola System. Usługi nie są wykonywane za darmo, ale nie są to też jakieś wielkie kwoty ;) A dzięki tej usłudze ma się praktycznie 100% pewność, że wszystko jest wykonane prawidłowo. Amola automatycznie weryfikuje cały tekst i eliminuje wszystkie zagrożenia finansowe. Nie ma się czego obawiać, ponieważ cała jego baza danych została stworzona przez ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa finansowego :)

13.11.2014
wypowiedź: 1
*.voxility.net

Ja polecam skorzystać z systemów UNIT4. Zapewniają Oni obsługę kadr i płac na najwyższym poziomie. Wiem, ponieważ sam korzystam z ich usług. Można ich znaleźć w Internecie. Payroll i płace już nigdy nie będą dla Ciebie tajemnicą. 

22.01.2015
wypowiedzi: 104
*.dynamic.chello.pl

co sądzicie na temat zdalnej księgowości? czy to się opłaca  i czy jest wygodne?

27.01.2015
wypowiedzi: 13
*.voxility.net

u mnie się to sprawdza. księgowości prowadzi mi IZI, zawsze są pomocni, jak mam z czymś problem to się tyym od razu zajmuą. bardzo sobie cenię współpracę z nimi....

03.04.2015
wypowiedzi: 104
*.dynamic.chello.pl

Dzien dobry,  założyłem firmę 1-osobową- ryczałt. Chciałbym podpytac prócz opłaty podatku od przychodu oraz składki zdrowotnej, jakie opłaty jeszcze muszę ponieść i jak je rozliczać jesli chodzi o US ? Lub czy zna ktoś może we Wrocławiu jakąś osobę,firmę, która udzieli fachowej  porad w tej kwestii? 

09.04.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Wybór formy prowadzenia księgowości w dużej mierze jest skorelowany z rodzajem działalności i liczbą operacji finansowych.  Jeśli działalność ma profil usługowy, i nie zamierzasz składać VAT-R, to radzę zlecenie usługi małej firmie rachunkowej (istnieją takie co małą księgowość wykonają za 100 zł mc). Jednak przy aktualnej ofercie programów księgowych na rynku, które zazwyczaj są nieskomplikowane w obsłudze, zawierają najświeższe informacje o stanie prawnym i system podpowiedzi sugeruję samodzielne prowadzenie księgowości. Tym bardziej że wiele z programów księgowych można zintegrować z systemem elektronicznego obiegu dokumentów czyli ERP co niewątpliwie jest ich wielkim plusem.

22.04.2015
wypowiedzi: 10
*.dynamic.mm.pl

Jeśli ma pan wątpliwości, co do tego jak rozliczać dochód, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z biura rachunkowego.

13.05.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

​Ja nie mam zaufania do prowadzenia księgowości online. To są pieniądze, moje pieniądze, więc moim zdaniem nie ma co ryzykować. Wolę trochę dopłacić i mieć pewność, że wszystko jest dobrze. Dlatego też ja korzystam z biura rachunkowego asset z www.asset.rzeszow.pl mam spokojna głowę z terminami a też sama się nie muszę martwić jak daną fakturę rozliczyć itd. Nie wiem czy za "takie" pieniądze jest się sens męczyć i martwić czy w dobre okienko wpisałam kwotę czy nie ;)

17.06.2015
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

Księgowa trochę kosztuje, dlatego ja też zdecydowałem się na współpracę z biurem rachunkowym.

22.07.2015
wypowiedź: 1
*.186.119.185

Jeżeli chodzi o rozliczenia księgowe to ja w szczegółności polecam biuro rachunkowe w olsztynie posiadają wykfalifikowanych pracowników, do każdego klienta podchodzą w sposób indywuidualny dlatego jak najbardziej warto.
 

28.07.2015
wypowiedzi: 16
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

polecam ci skorzystanie z Euco , jeśli jest pani zainteresowana takim odszkodowanie chętnie pomoge, chętnie pomożemy odzyskać należne odszkodowanie. Zapraszam do kontaktu 515845325, ewentualnie sms oddzwonie

30.07.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Ja korzystam z usług biura rachunkowego i to mnie nie interesuje.

10.08.2015
wypowiedzi: 13
*.dynamic.chello.pl

Nie do końca wierzę programom internetowym. Księgowość w mojej firmie powierzyłem http://auditor.sopot.pl. To bardzo solidne biuro, z którym współpracuję zdalnie. Polecam! 

13.08.2015
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

To zalezy, jaką prowadzisz firmę. Jeśli to jest np. branża trasportowa, to wytarczy zwykły program TMS, ale dedykowany pod konkretny rynek. To znacznie usprawnia zarządzanie fakturami i kontrolę płatności. W ten sposób mozna zaoszczędzić bardzo wiele m.in. nie będzie potrzeby zatrudniania tak wielu pracownikow.

16.08.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Wiele jest dobrych darmowych programów. To z takich warto korzystać.

03.02.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja przede wszystkim mogę polecić samodzielne prowadzenie księgowości swojej firmy. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne.

04.02.2016
wypowiedzi: 47
*.starachowice.vectranet.pl

Zofia ma rację, księgowośc wcale nie jest trudna i czasochłonna. Wystarczy znac podstawy i mieć dobre systemy wspomagające tą pracę. Mozna tez korzystać z systemu, gdzie oprócz narzędzi ma sie wsparcie profesjonalistów i mozna liczyc na fachowe doradztwo.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.