Forum do artykułu: Stracili wiarygodność

04.09.2014
wypowiedź: 1
*.warszawa.vectranet.pl

A ja mam pytanie do POF. W jaki sposób system no+vello został zweryfikowany i uzyskał aprobatę organizacji POF? Czy polegało to na czymś więcej niż opłaceniu składki członkowskiej? System no+vello kurczył się od dłuższczego czasu, natomiast POF zdecydował się wykluczyć firmę NMV dopiero po nieopłaceniu składki. Czy jednym z celów POF jest zrzeszanie rzetelnych Franczyzodawców w takim rozumieniu, że ich rzetelność jest oceniana również pod kątem interesów Franczyzobiorców?

20.02.2018
wypowiedzi: 8
*.231.161.13

To bardzo ciekawa sprawa.

______________________________

Prace magisterskie - turystyka i rekreacja

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.