Forum o artykule: Manicure "pod ręką" 25

Jerzy Napieralski 06.11.2014 *.89-68-160-41.dynamic.chello.pl

1
Obrzydliwe! Jak można wystawiać na widok publiczny czynności pielęgnacyjne?! Gdzie higiena? A co z unoszącymi się w powietrzu drobinami naskórka, paznokci i aerozoli?

Kamilossa 19.05.2017 *.public-gprs393250.centertel.pl

6

Jestem na TAK http://sawo-kontenery.pl i nie mam inego zdania.

tomaszjawor10 22.06.2018 *.user-94-254-168-55.play-internet.pl

39
Coraz częściej się widzi w centrach handlowych wysepki z zabiegami kosmetycznymi. _________________________ http://www.biokur.pl/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.