Forum o artykule: Jak wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania dochodów? 1475

MonikaK 06.11.2014 *.afte66.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Przystępnie napisany artykuł, trochę mi rozjaśnił. Pracuję na etacie, ale noszę się z zamiarem założenia działalności i badam temat. Chciałabym wybrać ryczałt, ale właściwie nie wiem jaki na usługi, które chcę świadczyć. Czytam tu http://www.eporady24.pl/ryczalt_od_przychodow_ewidencjonowanych,pytania,15,86,6083.html że co innego usługi w handlu, a co innego inne usługi. Czy urząd skarbowy udziela takich informacji, czy należy zwrócić się do nich o interpretacją. Słyszałam, że jest coś takiego i zabezpiecza przed urzędnikami, którzy mogliby mieć inne zdanie. Prawdę powiedziawszy czy ten mój pomysł wypali zależy od kilku czynników, a zyski mogą być nierównomierne w roku, stąd wątpliwości…

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.