Forum do artykułu: Franczyza w Polsce. Rozwój rok po roku

21.11.2014
wypowiedzi: 3
*.microchip.net.pl

Najciekawszą franczyzną w ostatnim czasie wydaje się być małpka express. Dosyć ciekawa ta oferta. Co uważacie?

25.11.2014
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Ostatni rok to generalnie wzrost znaczenia franczyzy w branży finansowej, np. agencji doradztwa (Idea Expert) itd. Raz, że oferują dobre warunki współpracy, a dwa, że dzięki zmultiiplikowanej ofercie mogą docierać tam, gdzie pojedynczym bankom mogłoby się niekoniecznie opłacać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.