Forum o artykule: Franczyza w Polsce. Rozwój rok po roku 1578

Syriusz 21.11.2014 *.host94231140.microchip.net.pl

3

Najciekawszą franczyzną w ostatnim czasie wydaje się być małpka express. Dosyć ciekawa ta oferta. Co uważacie?

Karol Wojteczek 25.11.2014 *.89-74-58-206.dynamic.chello.pl

1

Ostatni rok to generalnie wzrost znaczenia franczyzy w branży finansowej, np. agencji doradztwa (Idea Expert) itd. Raz, że oferują dobre warunki współpracy, a dwa, że dzięki zmultiiplikowanej ofercie mogą docierać tam, gdzie pojedynczym bankom mogłoby się niekoniecznie opłacać.

opiekunnestbank 15.11.2017 *.aepk202.neoplus.adsl.tpnet.pl

42

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Radosław777 18.11.2017 *.aeoe140.neoplus.adsl.tpnet.pl

23

A jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?

opiekunnestbank 23.11.2017 *.adog86.neoplus.adsl.tpnet.pl

42

Szanowny Panie Radosławie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Radosław777 05.12.2017 *.27.pool4.dx4.pl

23

Czy Nest Bank zapewnia ze swojej strony sprzęt komputerowy?

opiekunnestbank 12.12.2017 *.aetm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

42

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby doradcy w placówkach pracowali na laptopach. Nie narzucamy natomiast Partnerowi specyfikacji technicznej sprzętu. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.