Forum do artykułu: Trening z maszyną

15.05.2015
wypowiedź: 1
*.arsthanea.com

Metoda jest super, ja korzystam z treningu Fit-Xpress.pl, maja profesjonalnych trenerów personalnych i przede wszystkim - dojeżdżają do wskazanej lokalizacji na terenie Warszawy i okolic! Polecam wszystkim zapracowanym :)

18.05.2015
wypowiedzi: 2
*.setcomp.net

ja polecam nowy fitnes klub w Jarosławiu. Mają mase nowego sprzętu do ciwczeń oraz nowości z zakresu fitness http://active-style.pl

25.08.2015
wypowiedzi: 11
*.play-internet.pl

Klubów się namnożyło tyle co grzybów po deszczu, coraz trudniej wybrać ten właściwy dla nas, do tego w większości klubach kuleje promocja marki i trudno dowiedzieć się o fajnym klubie sportowym, czy to fitness czy siłownia, że jest akurat tuż za rogiem, a nie na krańcu miasta, czy poza nim. Wyszła fajna inicjatywa, powstał nowy serwis FITPLANNER - https://fitplanner.pl wyszukiwarka tego typu klubów i zajęć sportowych wg. miasta, osiedli, nazwy klubu jeśli już ktoś ma swoją ulubioną markę i przeprowadza się do innego miasta to może odnaleźć najbliży klub od swojego miejsca zamieszkania. Co więcej to też szansa dla Managerów klubów, by zająć się promocją swoich obiektów.

16.11.2015
wypowiedzi: 9
*.com

Znalezienie siłowni, w której się zostanie nie jest łatwe. Zwłaszcza jak ma się słabą motywację do ćwiczeń. Nie znalazłem jeszcze takiej siłowni, w której długo bym został.

27.11.2015
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

motywacja i sukces w duzej mierze zalezy od tego czy masz trenera personalnego i ułożoną dobrze dietę, czy nie . zwłaszcza trener jest w stanie dobrze Cię zagrzać do walki i ćwiczeń, sam dobiera ćwiczenia do Ciebie dlatego nie jest ani za cięzko, ani za łatwo, nie ma  monotonii i nie możesz sobie odpuścić, bo stoi nad Tobą i patrzy czy dobrze wykonujesz ćwiczenia ;) ale to kosztuje, to fakt

21.01.2016
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Oj jak ja bym chciała mieć taką motywację.... Brak chęci to chyba najgorsze co może być

27.01.2016
wypowiedzi: 60
*.gl.digi.pl

Do mnie jakoś nie przmawia ta metoda. Zgadzam sięz tym, ze aktywność fizyczne jest na topie,ale bardziej oplaca się postawic np fitness. mozna zrobić kurs trenera personalnego. Teraz jest mnóstwo takich szkoleń. Myślę, że to zdecydowanie bardzo pomoże w wywronieniu odpowiednich nawyków...Co ważne zarobki ponoc też nie są złe, mozna wyciagnąć z 3000 zl w zalezności od lokalizacji..

27.01.2016
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

fajne

20.07.2016
wypowiedzi: 31
*.229.41.188

A do mnie jakoś to nie przemawia, najlepszy trening to taki gdzie to my przerzucamy ciężary, a nie maszyna za nas. I to jest fakt potwierdzony w wielu miejscach. Jak to zrobić, aby było dobrze? Sposobów jest na pewno kilka, sam wybieram się w sierpniu na kurs na trenera personalnego - http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera-personalnego-gdansk/ jest to kolejna edycja tego kursu, a i można całkiem dobrze dorobić lub zarobić jeśli ktoś chce pracować na cały etat.

16.08.2016
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja bardzo rzadko ćwiczę na maszynach. Wolę trening z wolnymi ciężarami.

29.08.2016
wypowiedzi: 37
*.play-internet.pl

Jesli szukacie dobrej formy rozrywki czy treningu to koniecznie zobaczcie co dają siłownie zewnętrzne http://www.silowniezewnetrzne.net niezły sposób na nowoczesny trening na świeżym powietrzu, dla mnie rewelacja, próbowalioście już ?

 

26.10.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zaczynałem trenowanie to oczywiście od maszyn bo nie znałem techniki ale z czasem koledzy z siłowni mi podpowiadali plus wziąłem sobie w Saturn Fitness trening z trenerem personalnym który nauczył mnie techniki to przeszedłem na wolne ciężary ale czasami trenuję też na maszynach bo czasami kumpel zostaje dłuzej w pracy a ja nie chcę ciągle prosić kogoś o asekurację.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.