Forum do artykułu: Tańsze zakupy w USA

18.05.2015
wypowiedź: 1
*.dip0.t-ipconnect.de

Polecam nową platformę zakupów z USA - usbox.pl, umożliwia ona import towarów z USA do Polski drogą lotniczą w bardzo krótkim czasie i dostarczenie odbiorcy bez angażowania go w kwestie odprawy celnej. Wypełnij formularz wyceny by oszacować koszty dostawy i odprawy jeszcze przed dokonaniem zakupu i kupuj bez ograniczeń.

26.05.2015
wypowiedzi: 15
*.centertel.pl

Ciekawa sprawa.

16.07.2015
wypowiedzi: 9
*.dg-net.pl

Sama miałam już okazję korzystać z usług USBOX i jestem bardzo zadowolona. Każdorazowo przy zamówieniu, robię sobie wycenę na https://www.usbox.pl/formularz-wyceny/?type=1

dzięki czemu znam szacunkowe koszty. Jest to na pewno bardzo wygodne, a zarazem nie wprowadza klienta w błąd, ponieważ nie ma mowy o ukrytych kosztach.

16.07.2015
wypowiedzi: 12
*.warszawa.vectranet.pl

Myślę, że to świetna wiadomość. Trzeba redukować koszty.

31.07.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

W końcu zakupy ze Stanów będą bardziej przyjazne:)

04.08.2015
wypowiedzi: 4
*.internetunion.pl

zakupy w USA - wielie mi halo :) 

09.08.2015
wypowiedzi: 12
*.dynamic.chello.pl

Chodzi o zakupy detaliczne czy duże transporty?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.