Forum do artykułu: Powstanie 200 sklepów Alma Smart

10.06.2015
wypowiedź: 1
*.toya.net.pl

No to pięknie. Oszukacie jeszcze więcej ludzi, pracownicy będą zarabiać minimalną i będziecie się reklamować jako ekskluzywna sieć marketów z produktami świetnej jakości... Tymczasem czytając opinie w necie + słuchając znajomych mogę stwierdzić z pełną stanowczością, że Alma nie jest sklepem godnym polecenia;/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.