Forum do artykułu: Sklepy motoryzacyjne mają z górki

13.06.2015
wypowiedź: 1
*.leon.com.pl

lipa jak nie wiem co z tym lucartem .szef karze oddziałom sprzedawc olej po konkretnej cenie a sam jako firma typowo pod inną nazwą internetowa sprzedaje po zaniżonej cenie z drogą wysyłką olej na allegro .facet nie dorósł do franczyzy,z ludzi robi debili.to kto na tym ma zarobić jak potencjalni klienci kupują olej w necie a nie w oddziałach

19.11.2015
wypowiedzi: 56
*.gl.digi.pl

Z tego co wiem to wiekszośc kierowców decyduje sięna wymianę olejui innych cześci w serwisuie. tym bardziej, że wielu dealerów oferujw bardzo fajne promocje. co więcej sprowadza olej dobrej akości, ktory najlepiej pasuje do danych silników.

23.02.2016
wypowiedzi: 56
*.gl.digi.pl

Jeszcze pozostając w temacie to serwsiy ASO oferuja bardzo fajne promocje. Przykładem jest tu chociażby gliwicka Toyota. w ramach promocji http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy można wymienic olej, a przy kazji psrawdzić stan hamulców, wyregulować oświetlenie. Opłaca się korzytsac z takich rzeczy, bo wtedy uslugi są zancznie tańsze...

23.02.2016
wypowiedzi: 7
*.ipvnow.com

Niestety masz całkowitą rację

27.04.2016
wypowiedzi: 96
*.play-internet.pl

Jeśli chodzi o części to samochodów marki Toyota, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.toyota.anwa.eu/czesci.tmex . Mają tam oryginalne części, więc na pewno nas nie zawiodą. Salon Anwa Toyota oferuje również serwis, a to jest naprawdę duży plus.

29.04.2016
*.static.chello.pl

Coraz szerszy asortyment sprzedaje się przez internet. Od spożywki po meble czy elektronarzędzia. Dla porównania http://emaks.pl/wyciagarki-linowe-podnosniki-1.html. Niedługo tylko tankować trzeba będzie osobiście.

22.08.2016
wypowiedzi: 11
*.114.85.49

Mam całe zawieszenie od Denckermann i generalnie sobie chwalę. Ciche, wygodne, czuć różnicę jak sobie przypomnę jak to było wcześniej, kiedy miałem dużo tańsze części.

23.08.2016
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wymienianie oleju i naprawy auta często trzeba robić. Większość kierowców zmaga się z tymi problemami.

16.10.2016
wypowiedzi: 18
*.play-internet.pl

Dzięki dużej konkurencji ceny w takich sklepach motoryzacyjnych są coraz niższe. Zyskują na tym konsumenci. Można spokojnie zrobić kompleksowe zakupy przez Internet i przy tym sporo zaoszczędzić. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie.

20.10.2016
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Patrząc na ilość zamówień jaką mam ze sklepów samochodowych to ten trend się utrzymuje. I bardzo dobrze, kasa misiu, kasa...

27.10.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja wam powiem, że zdecydowanie gdy udaje się do mechanika zerkam z jakiego sklepu ma on narzędzia. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ jak mozna naprawiać coś kruszącym się zardzewiałym kluczem na przykład? Naturalnie są tacy, którzy mają czyste warsztaty mimo smaru i innych rzeczy. sami wiecie jak to jest. Ostatnio mój mechanik dokonywał drobnych wymian i zdecydował sie na zakupy z http://sklepwarsztatowy.pl/ Sprzęd jest dobry i mam nadzieje, że wszystko będzie super. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.