Forum do artykułu: Warsztat samochodowy: Pieniądze na warsztacie

15.12.2015
wypowiedzi: 25
*.219.150.141

Na obecną chwilę to bym najbardziej polecał panów z Chodeckiej, warsztat nazywa się Auto Młynarski -www.auto-mlynarski.pl. Szkoda, że nie robią przeglądów, ale tylko naprawy powypadkowe, bo bym się do nich na pewno też i z takimi tematami wybierał.

16.12.2015
wypowiedzi: 17
*.centertel.pl

Wiadomo, że sprawdzony warsztat to skarb :) Szczególnie jeśli przydarzy się nam stłuczka czy kolizja, bo dobrych blacharzy i lakierników ze świecą szukać.

04.02.2016
wypowiedzi: 61
*.gl.digi.pl

Ja mimo wszytsko mam najwieksze zaufanie do serwisow ASO. Często daję auto do gliwickiej Toyoty bo tam robią to dobrze i solidnie. Wiem, że ceny są tam dość drogie, ale z drugiej strony przynajmniej robią to jak trzeba.

24.09.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kupiliście nie dawno używany samochód i nie wiecie czy wykonywać wymianę rozrządu ? Lepiej wykonać niż później płacić ogromne pieniądze na remont silnika, wymiana rozrządu honda to idealne miejsce w serwis hondy warszawa gdzie najlepsi profesjonaliści, mechanicy wykonają dla was profesjonalną wymianę rozrządu !

23.11.2016
wypowiedzi: 35
*.play-internet.pl

 Co jak co ale moje suzuki oddaję tylko w dobre ręce serwisu bińkowskiego http://www.binkowski.suzuki.pl/  Mechanicy znają się na rzeczy i nie naciągają na ukryte koszty. Widać że kochają swoją pracę i są solidni. Autko zawsze po ich wizycie działa jak nowe. 

06.03.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

Trzeba pamiętac, że na taką działaność można wybrać leasing nieruchomości jako formę nabycia lokalu. Jak ktoś nie ma twardej gotowki, nie ma zdolności na kredyt to jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż wynajem. Spłacamy po cześci swoje 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.