Forum do artykułu: Warsztat samochodowy: Pieniądze na warsztacie

15.12.2015
wypowiedzi: 21
*.219.150.141

Na obecną chwilę to bym najbardziej polecał panów z Chodeckiej, warsztat nazywa się Auto Młynarski -www.auto-mlynarski.pl. Szkoda, że nie robią przeglądów, ale tylko naprawy powypadkowe, bo bym się do nich na pewno też i z takimi tematami wybierał.

16.12.2015
wypowiedzi: 17
*.centertel.pl

Wiadomo, że sprawdzony warsztat to skarb :) Szczególnie jeśli przydarzy się nam stłuczka czy kolizja, bo dobrych blacharzy i lakierników ze świecą szukać.

04.02.2016
wypowiedzi: 57
*.gl.digi.pl

Ja mimo wszytsko mam najwieksze zaufanie do serwisow ASO. Często daję auto do gliwickiej Toyoty bo tam robią to dobrze i solidnie. Wiem, że ceny są tam dość drogie, ale z drugiej strony przynajmniej robią to jak trzeba.

24.09.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kupiliście nie dawno używany samochód i nie wiecie czy wykonywać wymianę rozrządu ? Lepiej wykonać niż później płacić ogromne pieniądze na remont silnika, wymiana rozrządu honda to idealne miejsce w serwis hondy warszawa gdzie najlepsi profesjonaliści, mechanicy wykonają dla was profesjonalną wymianę rozrządu !

23.11.2016
wypowiedzi: 33
*.play-internet.pl

Co jak co ale moje suzuki oddaję tylko w dobre ręce serwisu bińkowskiego http://www.binkowski.suzuki.pl/  Mechanicy znają się na rzeczy i nie naciągają na ukryte koszty. Widać że kochają swoją pracę i są solidni. Autko zawsze po ich wizycie działa jak nowe. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.