Forum o artykule: Język na licencji 47

Lenusia84 25.01.2016 *.apn-77-112-33-160.dynamic.gprs.plus.pl

1
witam Jeśli chcialabym korzystać z metody Direct Method czy innej bezpośredniej w swojej szkole czy potrzebna jest na to licencja i placi sie za to?

nelly87 16.03.2016 *.bkn53.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Dla mnie najbardziej skuteczną metodą nauki języka angielskiego jest ta oferowana przez Angloville.

Ogromnym plusem jest to, że kurs stawia szczególny nacisk na komunikację oraz porozumiewanie się w języku obcym. Dzięki dobrze prowadzonym zajęciom łatwo można przełamać barierę w porozumiewaniu się w języku angielskim. Kolejnym plusem jest to, że zajęcia prowadzone są przez native speakerów, dzięki temu można osłuchać się z prawidłową wymową oraz akcentem.

konvalia 17.03.2016 *.89-71-205-62.dynamic.chello.pl

3

Ostatnio interesowałam się ofertami różnych szkół językowych i zaciekawiła mnie oferta Personal Tutor. W przypadku dorosłych dostepne sa dwa rodzaje kursów, tradycyjny, który uczy wyłącznie żywego języka, niezbędnego w codziennych sytuacjach. Uczeń wie po takim kursie jak skutecznie przełamać barierę komunikacyjną, co jest dużym problemem dla sporego grona kursantów. Kurs oparty jest na metodzie komunikatywnej. Oznacza to, że gramatyka i poznane słownictwo są ćwiczone podczas dyskusji. Innym rozwiązaniem jest intensywny kurs pozwalający na znaczną poprawę znajomości angielskiego w bardzo krótkim czasie. Każdy może wybrać coś dla siebie, ja zdecydowałam się na metodę komunikatywną i mam nadzieję, że wkrótce zobaczę efekty mojego wysiłku :)

ifdominipo 15.11.2016 *.dwm146.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam wszystkich,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje wolontariuszom charytatywnym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. To program szkoleniowy dla stowarzyszeń, fundacji, i klubów które realizują akcje związane ze zdrowiem i ruchem fizycznym, sportem, zielone i przyrodnicze, artystyczne, nauki i edukacji, hospicja i charytatywne, podróżnicze, i inne – wszystkich, którzy pracują za darmo na rzecz innych. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Szkolenia zorganizowaliśmy Na Górnym Śląsku, niemniej pobyt w ośrodku szkoleniowym i dojazd też pokrywa nasza Fundacja.
Jeżeli zainteresowany kandydat nie zdąży brać udział w zajęciach w najbliższej odsłonie programu, zachęcamy do udziału w następnych. Nabór odbywa się co pół roku.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Proszę tej notki nie odczytywać jako spamu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych

Konsul2018 23.02.2018 *.185.22.175.244

17

Szkoły językowe to bardzo dobre opcje biznesowe. Chętnie kiedyś w to zainwestuje.

__________________________________

pracemagisterskie.info.pl

Walizters 08.03.2018 *.ets168.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Taki język jak się potrafi i ma licencje np jak niemiecki gliwice to bardzo dochodowa sprawa, bo sporo osób szuka tłumaczy przysięgłych i nie tylko którzy przetłumaczą jakieś papiery. Warto się edukwać w tym kierunku.

Razgent 10.04.2018 *.aejk239.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Ogólnie ci powiem że jeśli chodzi o języki to słabo u mnie z tym i przydaje mi się tłumacz stron i tekstów bo nauczyć się nie mam czasu a potrzebuje czasami angielskie teksty.

lilou017 29.05.2018 *.user-94-254-152-236.play-internet.pl

3
Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.